Húsvét
Rendszerválaszfal üveg falelem, kettős üvegezés, felár ellenében
Húsvét
Rendszerválaszfal üveg falelem, kettős üvegezés, felár ellenében
A termék nem áll rendelkezésre
Ezt a tartozékterméket sajnos nem vásárolhatja meg külön.Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?Termékleírás
- Irodákba és hivatalokba
- Rövid beépítési idő, mivel nagymértékben előregyártott
- Kemény és ellenálló válaszfal felület
- Többször össze- és szétszerelhető
Acélkeret porszórt bevonattal. Standard korlátmagasság 900 mm.
Dupla üvegezésű, edzett biztonsági üvegből.
Dupla üvegezésű, edzett biztonsági üvegből.
A hangszigetelési adatok laboratóriumi értékek, minél több üvegelemet tartalmaz az egység, annál kisebb lesz a hangszigetelési érték.
További RAL-színek, üvegfajták és felületek külön kérésre.
Hangszigetelési érték
Fal és üveg falelemek 40 dB-ig.
A hangszigetelési adatok laboratóriumi értékek, minél több üvegelemet tartalmaz az egység, annál kisebb lesz a hangszigetelési érték.
Fal és üveg falelemek 40 dB-ig.
A hangszigetelési adatok laboratóriumi értékek, minél több üvegelemet tartalmaz az egység, annál kisebb lesz a hangszigetelési érték.
Műszaki adatok
| Szélesség | 1200 mm |
|---|---|
| Magasság | 2500 mm |
| Parapetmagasság | 900 mm |
| Elemek üvegezése | dupla üvegezéssel, 1 x 6 / 1 x 4 mm |
| Zajcsillapítás | 40 dB(A) |
| Terméktípus | válaszfalrendszerek |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 0.1 kg |
A termék nem áll rendelkezésre
Ezt a tartozékterméket sajnos nem vásárolhatja meg külön.Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



