Húsvét
Sz.: 944674 49
Fedél univerzális tárolókhoz
fehér
Húsvét
Sz.: 944674 49
Fedél univerzális tárolókhoz
fehér

fehér
Sz.: 944674 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető elMűszaki adatok
| Szín | fehér |
|---|---|
| Mely űrtartalomhoz | 120 liter |
| Szélesség | 530 mm |
| Anyag | polietilén |
| Mélység | 500 mm |
| Súly | 0.8 kg |
| Terméktípus | takarók |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Sz.: 944674 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető el