Sz.: 869507 49
Kiegészítő polctálcák szélesség 1800 mm
mélység 600 mm, polcterhelés 284 kg
Mélység [mm]
Mely szélességhez [mm]
Mely mélységhez [mm]
Teherbírás [kg]
Sz.: 869507 49
Kiegészítő polctálcák szélesség 1800 mm
mélység 600 mm, polcterhelés 284 kg
mélység 600 mm, polcterhelés 284 kg
Mélység [mm]
Mely szélességhez [mm]
Mely mélységhez [mm]
Teherbírás [kg]
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiegészítő polcszint nagy fesztávú állványhoz, tálcával
- Kannák, tartályok és hordók tárolására alkalmas
- A huzalrács biztosítja a folyadékok átfolyását.
- Több tárolóhely a kiegészítő polcszinteknek köszönhetően.
- Stabil, 284, illetve 660 kg-os polcterhelés
A polcok rugalmasan bővíthetők kiegészítő polcszinttel – amely a tálcás nagy fesztávolságú polchoz illik. Így a polcrendszerek bármikor az új tárolási feltételekhez igazíthatók, és több tárhely nyerhető.
A világosszürke rácsos polc 284, illetve 660 kg polcterheléssel rendelkezik, és ideális közepesen nehéz, hosszú és terjedelmes árukhoz. Különösen alkalmas olyan tárolt árukhoz, amelyek folyadékvisszatartó rendszert igényelnek, mint például a kannák, tartályok és hordók.
A praktikus rácsnak köszönhetően a folyadék könnyen lefolyhat – a polchoz tartozó gyűjtőtálcába. Ez megvédi a padlót a kifolyó, nem korrozív káros anyagoktól, mint például a gyúlékony folyadékok, oldószerek, szín, olaj stb.
Megjegyzés: A polc például kiegészítő polcszintekkel történő bővítésekor figyelembe kell venni a polc mező- és polcterhelését.
A világosszürke rácsos polc 284, illetve 660 kg polcterheléssel rendelkezik, és ideális közepesen nehéz, hosszú és terjedelmes árukhoz. Különösen alkalmas olyan tárolt árukhoz, amelyek folyadékvisszatartó rendszert igényelnek, mint például a kannák, tartályok és hordók.
A praktikus rácsnak köszönhetően a folyadék könnyen lefolyhat – a polchoz tartozó gyűjtőtálcába. Ez megvédi a padlót a kifolyó, nem korrozív káros anyagoktól, mint például a gyúlékony folyadékok, oldószerek, szín, olaj stb.
Megjegyzés: A polc például kiegészítő polcszintekkel történő bővítésekor figyelembe kell venni a polc mező- és polcterhelését.
Műszaki adatok
| Magasság | 80 mm |
|---|---|
| Szélesség | 1800 mm |
| Anyag | acél |
| Felület | epoxid porszórásos bevonattal |
| Szín | világosszürke RAL 7035 |
| Polcvastagság | 80 mm |
| Tartóhossz | 1800 mm |
| Terméktípus | feláras tartozékok térelválasztó rendszerekhez |
| Szállítás | szétszerelve |
| Mélység | 600 mm |
| Mely szélességhez | 600 mm |
| Mely mélységhez | 600 mm |
| Teherbírás | 284 kg |
| Súly | 14.3 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
