Húsvét
Sz.: 868429 49
Rátehető ferde tető
Fülkék száma [db]
Húsvét
Sz.: 868429 49
Rátehető ferde tető
Fülkék száma [db]
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Dőlésszög kb. 15°
- 300 és 400 mm széles fülkékhez megfelelő
- Utólagosan is felszerelhető
300 és 400 mm széles fülkékhez.
Utólagosan is felszerelhető.
Utólagosan is felszerelhető.
3 év garancia
Műszaki adatok
| Magasság elöl | 25 mm |
|---|---|
| Magasság hátul | 156 mm |
| Dőlésszög | 15° |
| Szín | világosszürke RAL 7035 |
| Anyag | acéllemez |
| Mélység | 500 mm |
| Sorozat | BERLIN FRANKFURT KÖLN MÜNCHEN STUTTGART |
| Terméktípus | feláras tartozékok öltözőszekrényekhez |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fülkék száma | 1 db |
| Szélesség | 400 mm |
| Súly | 3 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,0 | |
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

