Sz.: 869548 49
PE-felfogótálca – asecos

Rácsrostély kivitel
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Vizekre veszélyes folyadékok biztonságos tárolása és lefejtése IBC/KTC-ben
- Horganyzott acél- vagy PE rácsrostélyokkal az IBC/KTC tartályok egyszerű és biztonságos leparkolásához
- Nagy fokú kémiai ellenálló képesség számos olajjal, savval, lúggal stb. szemben.
- Beépített villafészkek – emelőkocsival és targoncával aláhajtható
- Megfelelőségi nyilatkozattal (ÜHP) és a berlini DIBt általános építésfelügyeleti engedélyével
A GHS 1-4 kategóriába tartozó agresszív és vizekre veszélyes folyadékok biztonságos tárolása és lefejtése IBC/KTC tartálykonténerekben.
Teherbírás max. 2000 kg tárolóhelyenként.
Magyarázat:
KTC: Köbös tartálykonténer
IBC: Intermediate Bulk-Container (= nagyméretű csomagolóeszköz)
Teherbírás max. 2000 kg tárolóhelyenként.
Magyarázat:
KTC: Köbös tartálykonténer
IBC: Intermediate Bulk-Container (= nagyméretű csomagolóeszköz)
Műszaki adatok
| Űrtartalom | 1000 l |
|---|---|
| Hossz | 1660 mm |
| Szélesség | 1280 mm |
| Anyag | polietilén |
| Szín | kék |
| 1000 l-es konténerek kapacitása | 1 db |
| Teherbírás | 2000 kg |
| Tanúsító jelölés | DIBt intézet, Berlin, általános építésfelügyeleti engedélye |
| Mely közegekhez | vizekre veszélyes anyagok vegyszerekhez, savakhoz és lúgokhoz olajok |
| Veszélyességi osztály | agresszív és vizekre veszélyes folyadékokhoz GHS jelölések szerint |
| Engedély | van |
| Terméktípus | 1000 literes felfogótálcák |
| Szállítás | összeszerelve |
| Rácsrostély kivitel | PE rácsrostéllyal |
| Magasság | 895 mm |
| Súly | 141 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?