Húsvét
Sz.: 544985 49
Fa lépcsős fellépő – Layher teherbírás 150 kg
3 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Húsvét
Sz.: 544985 49
Fa lépcsős fellépő – Layher teherbírás 150 kg
3 lépcsőfok

3 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
70.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?70.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Horganyzott acél szétcsúszás elleni védelem
- Nagy méretű állófelület (215 x 565 mm)
- Praktikus fogantyú az állófelületen az egyszerű szállításért
Egyoldalasan használható fellépő szerelési és karbantartási munkákhoz. Ideális vakoláshoz, gipszkartonozáshoz és festéshez. Nagy méretű állófelület és széles lépcsőfokok a biztonságos és kényelmes munkavégzésért.
Az egyszerű szállítás érdekében az állófelületen praktikus fogantyú található.
Horganyzott acél szétcsúszás elleni védelem. Szárak korai pásztás sárgafenyőből.
A 110 mm széles, erős bükkfából lévő bordázott lépcsőfokok révén kényelmes és biztonságos állást biztosít. A lépcsőfokok távolsága 250 mm.
Az egyszerű szállítás érdekében az állófelületen praktikus fogantyú található.
Horganyzott acél szétcsúszás elleni védelem. Szárak korai pásztás sárgafenyőből.
A 110 mm széles, erős bükkfából lévő bordázott lépcsőfokok révén kényelmes és biztonságos állást biztosít. A lépcsőfokok távolsága 250 mm.
5 év garancia
Műszaki adatok
| Terméktípus | ipari összecsukható fellépők |
|---|---|
| Fokok szélessége | 110 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Létratípus | egyoldalas |
| Dobogószélesség | 565 mm |
| Dobogómélység | 215 mm |
| Állvány anyaga | fenyőfa |
| Fokok anyaga | bükkfa |
| Állványszín | fa |
| Teherbírás | 150 kg |
| Szabvány | EN 14183 |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 3 db |
| Dobogómagasság | 650 mm |
| Magasság | 650 mm |
| Súly | 6.8 kg |
| Munkamagasság | 2650 mm |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,7 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 3,9 | |
| 10% | 5,0 | |
| 5% | 3,5 | |
| Összesített mutató | 3,7 | |
70.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?