Húsvét
Sz.: 131008 49
Összecsukható alumínium fellépő alu lépcsőfokok PVC-bevonattal
biztonsági kengyel nélkül, 2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Dobogómagasság [mm]
Súly [kg]
Húsvét
Sz.: 131008 49
Összecsukható alumínium fellépő alu lépcsőfokok PVC-bevonattal
biztonsági kengyel nélkül, 2 lépcsőfok
biztonsági kengyel nélkül, 2 lépcsőfok
Fokok száma dobogóval együtt [db]
Dobogómagasság [mm]
Súly [kg]
100.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Már csak 10 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?100.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Alumínium lemez lépcsőfokok csúszásmentes, tetszetős megjelenésű PVC-bevonattal
- Kényelmes állás – biztonságos leszállás
- Erős alumínium ikerszárak
- Húzás- és nyomásálló merevítés
- Extra széles, lekerekített, csúszásmentes fokok, 360 x 230 mm
- Nagy méretű, bordázott létrapapucsok
- Összecsukva mindössze 120 mm széles
4 lépcsőfok fölött csak biztonsági kengyellel együtt rendelhető.
10 év garancia
Bevizsgált biztonság
Ebben az esetben egy tanúsító jelről van szó. A GS (Geprüfte Sicherheit) jelentése „bevizsgált biztonság''.
Ebben az esetben egy tanúsító jelről van szó. A GS (Geprüfte Sicherheit) jelentése „bevizsgált biztonság''.
Műszaki adatok
| Terméktípus | összecsukható fellépők alumíniumból |
|---|---|
| Fokok mélysége | 230 mm |
| Fokok szélessége | 360 mm |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Mélység összecsukva | 120 mm |
| Létratípus | egyoldalas |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | PVC bevonatú alumíniumlemez |
| Állványszín | ezüst |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma dobogóval együtt | 2 db |
| Dobogómagasság | 460 mm |
| Súly | 4.7 kg |
| Munkamagasság | 2460 mm |
| Kivitel | kengyel nélkül |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,7 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 4,2 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,3 | |
100.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Már csak 10 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?








