Sz.: 920330 49
Kétoldalas lépcsőfokos állólétra alumíniumból – ZARGES erős acélzsanér
2 x 4 lépcsőfok
Sz.: 920330 49
Kétoldalas lépcsőfokos állólétra alumíniumból – ZARGES erős acélzsanér
2 x 4 lépcsőfok

2 x 4 lépcsőfok
67.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?67.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Erős alumíniumszerkezet, erős acélzsanérok
- Bordázott lépcsőfokok az optimális állásbiztonságért
- Csúszásmentes létratalpak
Erős létrafok-szár kapcsolat. Szétcsúszás elleni védelem az erős perlonhevederek révén.
Alkalmankénti, könnyű használatra.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Lépcső kivitele | fokok |
|---|---|
| Fokok száma | 2 x 4 db |
| Munkamagasság | 2300 mm |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Súly | 8.1 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Létratípus | kétoldalas |
| Tulajdonság | felhajtható |
| Fokok anyaga | alumínium csúszásmentes bordázással |
| Függőleges magasság | 850 mm |
| Létra felszereltsége | szétcsúszás elleni védelem az erős perlonösszekötők révén |
| Állványszín | alumíniumezüst |
| Terméktípus | lépcsőfokos állólétrák, egyoldalas |
| Szállítás | összeszerelve |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,7 | |
| 30% | 3,9 | |
| 25% | 3,2 | |
| 10% | 1,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,2 | |
67.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?