Sz.: 523928 49
Lépcsőfokos támaszlétra – MUNK szélesség 350 mm
8 lépcsőfok, 58 x 25 mm-es szár
Fokok száma [db]
Sz.: 523928 49
Lépcsőfokos támaszlétra – MUNK szélesség 350 mm
8 lépcsőfok, 58 x 25 mm-es szár
8 lépcsőfok, 58 x 25 mm-es szár
Fokok száma [db]
85.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?85.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Nagy stabilitású alumíniumszerkezet
- Tartós létrafok-szár kapcsolat a minőségi bordázásnak köszönhetően
- Stabil állás a bordázott, 80 mm mély fokokon
Csúszásmentes műanyag talpakkal.
Létra szélessége 350 mm.
Létra szélessége 350 mm.
Profi támaszlétra lépcsőfokokkal
Intertek Deutschland – bevizsgált szerkezet
15 év garancia
Made in Germany
Műszaki adatok
| Lépcső kivitele | fokok |
|---|---|
| Szélesség | 350 mm |
| Teherbírás | 150 kg |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Fokok anyaga | alumínium, bordázott |
| Fokok mélysége | 80 mm |
| Szármagasság | 58 mm |
| Szárszélesség | 25 mm |
| Szín | alumíniumezüst |
| Terméktípus | lépcsőfokos támaszlétrák |
| Szállítás | összeszerelve |
| Fokok száma | 8 db |
| Hossz | 2155 mm |
| Munkamagasság | 3155 mm |
| Súly | 5 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,3 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 1,3 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,2 | |
85.990,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

