Sz.: 536814 49
Csuklós teleszkópos létra – KRAUSE használható álló- és támaszlétraként
4 x 5 létrafok
Sz.: 536814 49
Csuklós teleszkópos létra – KRAUSE használható álló- és támaszlétraként
4 x 5 létrafok
4 x 5 létrafok
253.475,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?253.475,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Használható támaszlétraként, kettős állólétraként és munkaemelvényként (TeleBoarddal kiegészítve)
- ClickMatic rendszer a kényelmes magasságállításért
- 4 beépített szárhosszabbítás (IntegratedTele-System)
- Sarokmerevítések a még nagyobb stabilitásért
- Csúszásmentes talpsapkák (SafetyCap)
Ez a csuklós létra optimálisan alkalmas sokoldalú és komplex, létrát igénylő feladatokhoz. Megerősített, állítható magasságú, lépcsőjáró álló- és támaszlétra munkaemelvény-funkcióval (az opcionálisan rendelhető TeleBoard elemekkel), és négy szárhosszabbítást biztosít a szintkiegyenlítéshez.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Lépcső kivitele | hágcsók |
|---|---|
| Hágcsók anyaga | alumínium |
| Létrafokok száma | 4 x 5 db |
| Hágcsómélység | 30 mm |
| Fokok anyaga | alumínium |
| Állvány anyaga | alumínium |
| Súly | 18.2 kg |
| Teherbírás | 150 kg |
| Munkamagasság | 3900 mm |
| Függőleges magasság | 2550 mm |
| Állásszint | 1900 mm |
| Létratípus | kétoldalas |
| Terméktípus | teleszkópos csuklós létrák |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
253.475,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




