Sz.: 870597 49
IDEAL Shredcat 8100 CC iratmegsemmisítő – IDEAL tartálytérfogat 20 l
5 x 30 mm
5 x 30 mm
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- P-4 biztonsági szint és megbízható konfetti vágás
- Csendes működés a koncentrált munkavégzésért
- Modern, helytakarékos formatervezés
- Akár 10 lap alkalmanként
- 20 literes nyesedékgyűjtő tartály kémlelőablakkal az egyszerű ürítéshez
- Újrahasznosítható tartály
- Felhasználóbarát többfunkciós kapcsoló
Az IDEAL Shredcat 8100 a bizalmas dokumentumok GDPR-kompatibilis megsemmisítését kínálja kis irodák és otthoni irodák számára. A P-4 biztonsági szintnek és a konfetti vágásnak (5 x 30 mm) köszönhetően munkamenetenként akár 10 lapot is biztonságosan és megbízhatóan dolgoz fel.
A 20 literes, betekintőablakkal ellátott gyűjtőtartály lehetővé teszi a töltöttségi szint kényelmes ellenőrzését és az ürítést.
Csendes működése kellemes munkakörnyezetet biztosít, ideális a koncentrált munkavégzéshez. A kezelés intuitív módon, a start, stop és hátramenet funkcióval ellátott többfunkciós kapcsolóval történik.
Kompakt és modern kialakításának köszönhetően a Shredcat 8100 harmonikusan illeszkedik bármilyen munkakörnyezetbe. Az újrahasznosítható tartállyal megfelel a fenntarthatósági követelményeknek, és a Németországban fejlesztett minőséget kínálja a hosszú távú megbízhatóság érdekében.
A 20 literes, betekintőablakkal ellátott gyűjtőtartály lehetővé teszi a töltöttségi szint kényelmes ellenőrzését és az ürítést.
Csendes működése kellemes munkakörnyezetet biztosít, ideális a koncentrált munkavégzéshez. A kezelés intuitív módon, a start, stop és hátramenet funkcióval ellátott többfunkciós kapcsolóval történik.
Kompakt és modern kialakításának köszönhetően a Shredcat 8100 harmonikusan illeszkedik bármilyen munkakörnyezetbe. Az újrahasznosítható tartállyal megfelel a fenntarthatósági követelményeknek, és a Németországban fejlesztett minőséget kínálja a hosszú távú megbízhatóság érdekében.
Műszaki adatok
| DIN 66399 szerinti védelmi osztály | 2 (magas védelmi követelmények) |
|---|---|
| Biztonsági fokozat az ISO / IEC 21964 szerint (DIN 66399) | P-4 |
| Max vágási teljesítmény (DIN A4 80 g/m²) | 10 db |
| Vágásmód | keresztvágás |
| Csíkszélesség / aprítási méret | 5x30 mm |
| Űrtartalom | 20 l |
| Darabolandó anyagok | papír |
| Munkaszélesség | 220 mm |
| Magasság | 395 mm |
| Szélesség | 310 mm |
| Mélység | 195 mm |
| Szín | szürke |
| Feszültség | 230 V |
| Motorteljesítmény max. lapszám esetén | 144 W |
| Hangnyomásszint | 59 dB(A) |
| Csatlakozási feszültség | 230 V |
| Tulajdonság | nagy teljesítményű |
| Kialakítás | többfunkciós kapcsoló, fénysorompó, nyesedéktartály betekintőablakkal, automatikus kikapcsolás |
| Terméktípus | iratmegsemmisítők |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 4.1 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?










