Húsvét
Sz.: 628504 49
Kerek szelektív hulladékgyűjtő űrtartalom 45 l, nemesacél
kék fedél
Hulladékgyűjtő anyaga
Szín
Fedélszín
Húsvét
Sz.: 628504 49
Kerek szelektív hulladékgyűjtő űrtartalom 45 l, nemesacél
kék fedél

kék fedél
Hulladékgyűjtő anyaga
Szín
Fedélszín
Sz.: 628504 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető elTermékleírás
- Beépített szemeteszsák-tartóval
- A gumilábaknak köszönhetően csúszásmentes és kíméletes a padlóhoz
- Színkódolt fedél
- Hulladékmatricával
- Beltéri használatra
A 45 liter űrtartalmú, kerek szelektív hulladékgyűjtő a jól átgondolt dizájnt a megbízható, szisztematikus szelektív hulladékgyűjtési megoldással ötvözi. A kifejező színek és a jól felismerhető hulladékmatricák megkönnyítik a tájékozódást, és rendezett környezetet teremtenek a mindennapi működés során.
A robusztus szelektív hulladékgyűjtő padlóvédő gumilábbal ellátott masszív testből áll, amely még a forgalmas helyeken is biztonságosan a helyén marad. A színkódolt fedelekhez egyértelműen hozzárendelhetők az újrahasznosítandó anyagok, elősegítve ezzel a hatékony szelektív hulladékgyűjtést. A beépített szemeteszsák-tartó révén tisztán kezelhető, a szemeteszsák pedig gyorsan cserélhető.
Ezt a hulladékgyűjtőt beltéri használatra tervezték, funkcionális és egyben elegáns megoldás mindazon vállalatok számára, amelyek értékelik a letisztult folyamatokat és a rendezett környezetet. Különösen alkalmas irodák, iskolák, éttermek vagy hotelek számára, amelyekben a strukturált hulladékgyűjtő-rendszerek hosszú távon megkönnyítik a napi működést.
Rozsdamentes acél
A nemesacél termékek fényesek vagy selyemfényűek. Minden termék megfelel a PN-EN 10088-2 szabványnak.
A robusztus szelektív hulladékgyűjtő padlóvédő gumilábbal ellátott masszív testből áll, amely még a forgalmas helyeken is biztonságosan a helyén marad. A színkódolt fedelekhez egyértelműen hozzárendelhetők az újrahasznosítandó anyagok, elősegítve ezzel a hatékony szelektív hulladékgyűjtést. A beépített szemeteszsák-tartó révén tisztán kezelhető, a szemeteszsák pedig gyorsan cserélhető.
Ezt a hulladékgyűjtőt beltéri használatra tervezték, funkcionális és egyben elegáns megoldás mindazon vállalatok számára, amelyek értékelik a letisztult folyamatokat és a rendezett környezetet. Különösen alkalmas irodák, iskolák, éttermek vagy hotelek számára, amelyekben a strukturált hulladékgyűjtő-rendszerek hosszú távon megkönnyítik a napi működést.
Rozsdamentes acél
A nemesacél termékek fényesek vagy selyemfényűek. Minden termék megfelel a PN-EN 10088-2 szabványnak.
Belső tartállyal
5 év garancia
Műszaki adatok
| Térfogat | 45 l |
|---|---|
| Kivitel | levehető fedéllel |
| Átmérő | 300 mm |
| Gyűjtőegységek száma | 1-szeres gyűjtő |
| Felhasználás helye | beltér |
| Bedobónyílás kivitele | bedobónyílás |
| Mélység | 300 mm |
| Szélesség | 300 mm |
| Magasság | 690 mm |
| Terméktípus | egyszeres gyűjtőedények bedobólyukkal |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 3.62 kg |
| Hulladékgyűjtő anyaga | nemesacél |
| Szín | nemesacél |
| Fedélszín | ultramarin kék RAL 5002 |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Sz.: 628504 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető el