Sz.: 426061 49
easyBox® görgős konténer – EasyBox 3 fiók
fehér / fekete
Fiókok színe
Sz.: 426061 49
easyBox® görgős konténer – EasyBox 3 fiók
fehér / fekete
fehér / fekete
Fiókok színe
87.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?87.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
Ez a mobil munkaállomás-asszisztens modern, funkcionális kialakítással büszkélkedhet, és két nagy kerekének köszönhetően könnyen és pontosan manőverezhető. A ház ütésálló polisztirolból készült, amelyet nagyfokú méretstabilitás és tartósság jellemez – ideális a rendszeres irodai használathoz.
A több áttekinthetően elrendezett fióknak köszönhetően praktikus tárolóhely az íróeszközök, irodai kellékek vagy személyes munkaeszközök számára. A mobil asszisztens támogatja a jól szervezett munkakörnyezetet, és rugalmasan használható különböző munkahelyeken.
A több áttekinthetően elrendezett fióknak köszönhetően praktikus tárolóhely az íróeszközök, irodai kellékek vagy személyes munkaeszközök számára. A mobil asszisztens támogatja a jól szervezett munkakörnyezetet, és rugalmasan használható különböző munkahelyeken.
Műszaki adatok
| Magasság | 642 mm |
|---|---|
| Szélesség | 390 mm |
| Mélység | 436 mm |
| Írószertartó fiók | nem |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókok belső mérete | 133 x 325 x 405 mm |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | polisztirol |
| Váz színe | fehér |
| Fiókok anyaga | ABS-műanyag |
| Fiókok száma/mérete | 3 db ma x szé x mé 133 x 325 x 405 mm |
| Kerékkialakítás | 2 beálló görgő, 2 fix görgő |
| Kerékátmérő | 100 mm, 37 mm |
| Kivitel | 3 tárolófiók |
| Zárási mód | zár nélkül |
| Szállítás | előszerelve, végleges összeszerelés egyénileg |
| Súly | 13 kg |
| Fiókok színe | fekete |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
87.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 13-17 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





