Húsvét
Sz.: 120403 49
Fiók konténer – mauser ma x mé 720 x 800 mm, 2 tárolófiók, 1 függő irattartó
tiszta fehér / fehéralumínium / juhar
Váz színe
Húsvét
Sz.: 120403 49
Fiók konténer – mauser ma x mé 720 x 800 mm, 2 tárolófiók, 1 függő irattartó
tiszta fehér / fehéralumínium / juhar
tiszta fehér / fehéralumínium / juhar
Váz színe
301.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?301.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Fiókok mindkét oldalon fogómélyedéssel és zárt aljjal
- Kiváló minőségű vezetősínek önbehúzóval és csapódásgátlóval
Kihúzás elleni védelem és forgóhengeres központi zár, különböző zárral.
Erős, hegesztett acéllemez váz kiváló minőségű beégetett festéssel.
Álló konténer műanyag fedőlappal, melamingyanta bevonattal. 2 tárolófiók, 1 függő irattartó, 1 írószertartó fiók.
75%-ig kihúzható tárolófiókok, 100%-ig kihúzható függő irattartók.
Erős, hegesztett acéllemez váz kiváló minőségű beégetett festéssel.
Álló konténer műanyag fedőlappal, melamingyanta bevonattal. 2 tárolófiók, 1 függő irattartó, 1 írószertartó fiók.
75%-ig kihúzható tárolófiókok, 100%-ig kihúzható függő irattartók.
Egyforma zárak külön kérésre.
Szállítás összeszerelve történik.
5 év garancia
Műszaki adatok
| Magasság | 720 mm |
|---|---|
| Szélesség | 417 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Írószertartó fiók | igen |
| Függőmappa-tartó fiókok száma | 1 db |
| Függő irattartó kihúzhatósága | 100% |
| Függő irattartó belső méretei ma x szé x mé | 280 x 330 x 685 mm |
| Fiókok száma | 2 db |
| Fiókkihúzhatóság | 75% |
| Fiókok belső mérete | 130 x 330 x 685 mm |
| Terméktípus | álló konténerek |
| Anyag | acél, porszórásos bevonattal |
| Váz vastagsága | 0.75 mm |
| Fiókok anyaga | acéllemez |
| Fiók teherbírása | 18 kg |
| Fiókok száma/mérete | 2 db ma x szé x mé 130 x 330 x 685 mm, 1 db ma x szé x mé 280 x 330 x 685 mm |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott teleszkópos síneken |
| Tulajdonság | kihúzás elleni fiókreteszelés zárható |
| Lapvastagság | 25 mm |
| Lap típusa | műanyag, melamingyanta bevonattal |
| Kivitel | 2 tárolófiók, 1 függőmappatartó |
| Zárási mód | forgóhengeres biztonsági zár |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 42.406 kg |
| Váz színe | tiszta fehér RAL 9010 |
| Fiókok színe | fehéralumínium RAL 9006 |
| Lap színe | juhar-dekor |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,3 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 4,9 | |
| Összesített mutató | 3,4 | |
301.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



