Húsvét
Sz.: 120428 49
Fiókos konténer görgőkkel – mauser ma x mé 520 x 800 mm, 1 tárolófiók, 1 függő irattartó
világosszürke / világosszürke / világosszürke
Váz színe
Húsvét
Sz.: 120428 49
Fiókos konténer görgőkkel – mauser ma x mé 520 x 800 mm, 1 tárolófiók, 1 függő irattartó
világosszürke / világosszürke / világosszürke
világosszürke / világosszürke / világosszürke
Váz színe
212.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?212.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű fiókvezető sínek önbehúzással és csapódásgátlóval
- Minden kivitel írószertartó fiókkal
- 75%-ig kihúzható tárolófiókok, 100%-ig kihúzható függő irattartók
A fiókok mindkét oldalon fogantyúmélyedéssel és zárt aljjal. Kiváló minőségű vezetők önbehúzóval és csapódásgátlóval.
Kihúzás elleni védelem és forgóhengeres központi zár, minden zár különböző.
Erős, hegesztett acéllemez váz kiváló minőségű beégetett festéssel.
10 mm-es acél fedőlap. 1 tárolófiók, 1 függő irattartó, a kis fiók részben, a nagy fiók teljesen kihúzható.
Kihúzás elleni védelem és forgóhengeres központi zár, minden zár különböző.
Erős, hegesztett acéllemez váz kiváló minőségű beégetett festéssel.
10 mm-es acél fedőlap. 1 tárolófiók, 1 függő irattartó, a kis fiók részben, a nagy fiók teljesen kihúzható.
Szállítás összeszerelve történik.
5 év garancia
Műszaki adatok
| Magasság | 520 mm |
|---|---|
| Szélesség | 417 mm |
| Mélység | 800 mm |
| Írószertartó fiók | igen |
| Függőmappa-tartó fiókok száma | 1 db |
| Függő irattartó kihúzhatósága | teljesen kihúzható |
| Függő irattartó belső méretei ma x szé x mé | 280 x 330 x 685 mm |
| Fiókok száma | 1 db |
| Fiókkihúzhatóság | 75% |
| Fiókok belső mérete | 80 x 330 x 685 mm |
| Terméktípus | görgős konténerek |
| Anyag | acél, porszórásos bevonattal |
| Váz vastagsága | 0.75 mm |
| Fiókok anyaga | acéllemez |
| Fiók teherbírása | 18 kg |
| Fiókok száma/mérete | 1 db ma x szé x mé 80 x 330 x 685 mm, 1 db ma x szé x mé 280 x 330 x 685 mm |
| Fiókvezetés | golyóscsapágyazott teleszkópos síneken |
| Tulajdonság | zárható kihúzás elleni fiókreteszelés |
| Kerékkialakítás | 4 görgő, ebből kettő rögzíthető |
| Kerékátmérő | 35 mm |
| Lapvastagság | 10 mm |
| Lap típusa | acél |
| Kivitel | 1 tárolófiók, 1 függőmappatartó |
| Zárási mód | forgó hengerzár |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 29.652 kg |
| Váz színe | világosszürke RAL 7035 |
| Fiókok színe | világosszürke RAL 7035 |
| Lap színe | világosszürke |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 4,9 | |
| Összesített mutató | 3,3 | |
212.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: > 3 hónap
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
