Sz.: 866128 49
Ipari klímaberendezés, 15 000 BTU 38 m²-es helyiségmérethez
szürke/kék
Sz.: 866128 49
Ipari klímaberendezés, 15 000 BTU 38 m²-es helyiségmérethez
szürke/kék
szürke/kék
Új
583.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?583.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Mobil precíziós hűtés professzionális alkalmazásokhoz
- 15 000 BTU a pontos hőmérséklet-szabályozáshoz
- Ideális műszaki helyiségekbe, műhelyekbe és irodákba
- Kompakt és mobil a stabil görgőknek köszönhetően
- Egyszerű kezelés az LCD-kijelzőn keresztül
- 7 literes tartály és párátlanítás 0,9 l/h teljesítménnyel
- Hatékony és környezetbarát R290 hűtőközeggel
A 15.000 BTU hűtőteljesítményű mobil ipari klímaberendezést kifejezetten olyan környezetekbe fejlesztették ki, ahol a megbízható, pontos és nagy teljesítményű hőmérséklet-szabályozás elengedhetetlen. Legyen szó műszaki helyiségekről, műhelyekről, irodákról, vendéglátóipari vagy ipari területekről – ez a precíziós készülék még magas hőterhelés mellett is stabil és szabályozott beltéri klímát biztosít.
A 4400 W-os erős hűtőteljesítményével és 700 m³/h légkeringetésével a készülék gyorsan és hatékonyan hűti le a 32,5 és 38,2 m² közötti helyiségeket. A 16–30 °C közötti precíz hőmérséklet-szabályozás, a három sebességfokozat, valamint a 24 órás időzítő rugalmas alkalmazkodást tesznek lehetővé a különböző használati feltételekhez. Ezáltal a hőforrások célzottan szabályozhatók – ideális IT-infrastruktúrákhoz, érzékeny munkaterületekhez vagy ipari alkalmazásokhoz.
Kompakt kialakításának és stabil görgőinek köszönhetően a klímaberendezés azonnal használatra kész, és könnyedén mozgatható a változó felhasználási helyekre – mindezt telepítés nélkül. Az integrált LCD-kezelőpanel az összes funkció intuitív vezérlését teszi lehetővé. A 0,9 l/h párátlanítási arány hozzájárul a kellemes beltéri klímához, míg a 7 literes víztartály a megbízható működést biztosítja. A környezetbarát R290 hűtőközeg hatékony és erőforrás-takarékos hűtést biztosít.
A nagy teljesítmény, a mobilitás és a precíz hőmérséklet-szabályozás kombinációjával ez az ipari klímaberendezés ideális megoldást jelent olyan professzionális alkalmazásokhoz, ahol az állandó hőmérséklet és a megbízható hűtés kulcsfontosságú.
A 4400 W-os erős hűtőteljesítményével és 700 m³/h légkeringetésével a készülék gyorsan és hatékonyan hűti le a 32,5 és 38,2 m² közötti helyiségeket. A 16–30 °C közötti precíz hőmérséklet-szabályozás, a három sebességfokozat, valamint a 24 órás időzítő rugalmas alkalmazkodást tesznek lehetővé a különböző használati feltételekhez. Ezáltal a hőforrások célzottan szabályozhatók – ideális IT-infrastruktúrákhoz, érzékeny munkaterületekhez vagy ipari alkalmazásokhoz.
Kompakt kialakításának és stabil görgőinek köszönhetően a klímaberendezés azonnal használatra kész, és könnyedén mozgatható a változó felhasználási helyekre – mindezt telepítés nélkül. Az integrált LCD-kezelőpanel az összes funkció intuitív vezérlését teszi lehetővé. A 0,9 l/h párátlanítási arány hozzájárul a kellemes beltéri klímához, míg a 7 literes víztartály a megbízható működést biztosítja. A környezetbarát R290 hűtőközeg hatékony és erőforrás-takarékos hűtést biztosít.
A nagy teljesítmény, a mobilitás és a precíz hőmérséklet-szabályozás kombinációjával ez az ipari klímaberendezés ideális megoldást jelent olyan professzionális alkalmazásokhoz, ahol az állandó hőmérséklet és a megbízható hűtés kulcsfontosságú.
Műszaki adatok
| Méret | 38 m² |
|---|---|
| Teljesítmény | 2 kW |
| Hűtési teljesítmény | 15000 BTU/h |
| Névleges hűtési teljesítmény | 4.4 kW |
| Levegőmennyiség max. | 700 m³/h |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V |
| Magasság | 1032 mm |
| Szélesség | 520 mm |
| Mélység | 480 mm |
| Hangteljesítmény, LWA | 65 dB(A) |
| Ház színe | szürke kék |
| Teljesítményfelvétel | 2000 W |
| Energiahatékonysági osztály, hűtés | C (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiahatékonysági osztály, fűtés | C (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Levegőkeringetés | 700 m³/h |
| Anyag | fém |
| Terméktípus | klímaberendezések |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 73 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Új
583.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



