Sz.: 866126 49
Ipari klímaberendezés, 9000 BTU 23 m²-es helyiségmérethez
szürke
Sz.: 866126 49
Ipari klímaberendezés, 9000 BTU 23 m²-es helyiségmérethez
szürke
szürke
Új
394.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?394.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Mobil precíziós hűtés professzionális alkalmazásokhoz
- 9000 BTU a pontos hőmérséklet-szabályozáshoz
- Ideális műszaki helyiségekbe, műhelyekbe és irodákba
- Kompakt és mobil a stabil görgőknek köszönhetően
- Egyszerű kezelés az LCD-kijelzőn keresztül
- 20 literes tartály és párátlanítás 0,8 l/h teljesítménnyel
- Hatékony és környezetbarát R290 hűtőközeggel
A 9.000 BTU hűtőteljesítményű mobil ipari klímaberendezést kifejezetten olyan területekre fejlesztették ki, ahol a megbízható és pontos hőmérséklet-szabályozás kulcsfontosságú. Legyen szó műszaki helyiségekről, műhelyekről, irodákról, vendéglátóipari vagy ipari környezetről – ez a precíziós készülék stabil és szabályozott beltéri klímát biztosít, még magas hőterhelés esetén is.
2640 W hűtőteljesítményével és 390 m³/h légkeringetésével a készülék a 20,3 és 22,8 m² közötti helyiségeket gyorsan a kívánt hőmérsékletre hűti. A precíz vezérlés lehetővé teszi a hőforrások célzott szabályozását, ami különösen az informatikai infrastruktúrákban vagy az érzékeny munkaterületeken előnyös. Két sebességfokozat, egy 16–30 °C között állítható hőmérséklet-tartomány, valamint egy 24 órás időzítő maximális rugalmasságot kínál a mindennapi használat során.
A kompakt kialakításnak és a stabil görgőknek köszönhetően a klímaberendezés mobilan használható és azonnal üzemkész – mindezt bonyolult telepítés nélkül. Az integrált LCD-kezelőpanel lehetővé teszi az összes funkció intuitív vezérlését. A nagy, 20 literes víztartály 0,8 l/h sebességgel támogatja a párátlanító funkciót, és biztosítja a hatékony, folyamatos működést. A környezetbarát R290 hűtőközeg erőforrás-takarékos használatot garantál.
A mobilitás, a hatékonyság és a precíz hűtőteljesítmény kombinációjával ez az ipari klímaberendezés ideális megoldás olyan professzionális alkalmazásokhoz, ahol az állandó hőmérséklet elengedhetetlen.
2640 W hűtőteljesítményével és 390 m³/h légkeringetésével a készülék a 20,3 és 22,8 m² közötti helyiségeket gyorsan a kívánt hőmérsékletre hűti. A precíz vezérlés lehetővé teszi a hőforrások célzott szabályozását, ami különösen az informatikai infrastruktúrákban vagy az érzékeny munkaterületeken előnyös. Két sebességfokozat, egy 16–30 °C között állítható hőmérséklet-tartomány, valamint egy 24 órás időzítő maximális rugalmasságot kínál a mindennapi használat során.
A kompakt kialakításnak és a stabil görgőknek köszönhetően a klímaberendezés mobilan használható és azonnal üzemkész – mindezt bonyolult telepítés nélkül. Az integrált LCD-kezelőpanel lehetővé teszi az összes funkció intuitív vezérlését. A nagy, 20 literes víztartály 0,8 l/h sebességgel támogatja a párátlanító funkciót, és biztosítja a hatékony, folyamatos működést. A környezetbarát R290 hűtőközeg erőforrás-takarékos használatot garantál.
A mobilitás, a hatékonyság és a precíz hűtőteljesítmény kombinációjával ez az ipari klímaberendezés ideális megoldás olyan professzionális alkalmazásokhoz, ahol az állandó hőmérséklet elengedhetetlen.
Műszaki adatok
| Méret | 23 m² |
|---|---|
| Teljesítmény | 1.055 kW |
| Hűtési teljesítmény | 9000 BTU/h |
| Névleges hűtési teljesítmény | 2.64 kW |
| Levegőmennyiség max. | 390 m³/h |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V |
| Magasság | 872 mm |
| Szélesség | 390 mm |
| Mélység | 460 mm |
| Hangteljesítmény, LWA | 65 dB(A) |
| Ház színe | szürke |
| Teljesítményfelvétel | 1055 W |
| Energiahatékonysági osztály, hűtés | B (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiahatékonysági osztály, fűtés | B (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Levegőkeringetés | 390 m³/h |
| Anyag | fém |
| Terméktípus | klímaberendezések |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 50 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Új
394.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




