Sz.: 866118 49
Klímaberendezés, 14 000 BTU fűtőfunkcióval és wifivel
szürke
Sz.: 866118 49
Klímaberendezés, 14 000 BTU fűtőfunkcióval és wifivel
szürke
szürke
Új
286.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?286.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 4 az 1-ben funkció: hűtés, fűtés, páramentesítés, szellőztetés
- Nagy teljesítményű: 14 000 BTU hűtési teljesítmény / 12 000 BTU fűtési teljesítmény
- Ideális közepes méretű helyiségekbe: kb. 48 m²-ig
- Smart Control: WLAN-vezérlés alkalmazással, Alexa és Google Asszisztens
- Hatékonyság: EER 2,61 / COP 2,65, A energiahatékonysági osztály
- Kényelmes kezelés: távirányító, időzítő, 3 fúvási fokozat
- Automatikus párolgási rendszer: 100 % párolgás < 90 % páratartalom esetén
- Mobil és rugalmas: fogantyúk és görgők az egyszerű szállításhoz
- Modern dizájn: elegáns fehér színben
Ez a modern 4 az 1-ben klímaberendezés egész évben gondoskodik a kellemes szobaklímáról – nyáron frissítően hűvös, télen megbízhatóan meleg. A hűtés, fűtés, párátlanítás és szellőztetés funkciókkal a készülék minden fontos funkciót egy kompakt, mobil rendszerben egyesít, és ideális akár 48 m²-es, illetve 125 m³-es helyiségekhez.
Az erős, 14.000 BTU hűtőteljesítmény és a 12.000 BTU fűtőteljesítmény gyors és hatékony hőmérséklet-szabályozást biztosít. Három ventilátorfokozat és a 465 m³/h-s légkeringetés gondoskodik a levegő egyenletes eloszlásáról a helyiségben. Az automatikus párologtató rendszer növeli a hatékonyságot, és 90% alatti páratartalom mellett teljes párolgást tesz lehetővé.
A maximális kezelési kényelem érdekében a klímaberendezés kényelmesen vezérelhető wifin, a hozzá tartozó alkalmazáson keresztül, valamint Amazon Alexa vagy Google Assistant segítségével. Alternatívaként egy praktikus távirányító is rendelkezésre áll. A 24 órás időzítő, az oldalsó fogantyúk és a könnyen gördülő görgők különösen rugalmassá teszik a készüléket a mindennapi használat során.
Az erős, 14.000 BTU hűtőteljesítmény és a 12.000 BTU fűtőteljesítmény gyors és hatékony hőmérséklet-szabályozást biztosít. Három ventilátorfokozat és a 465 m³/h-s légkeringetés gondoskodik a levegő egyenletes eloszlásáról a helyiségben. Az automatikus párologtató rendszer növeli a hatékonyságot, és 90% alatti páratartalom mellett teljes párolgást tesz lehetővé.
A maximális kezelési kényelem érdekében a klímaberendezés kényelmesen vezérelhető wifin, a hozzá tartozó alkalmazáson keresztül, valamint Amazon Alexa vagy Google Assistant segítségével. Alternatívaként egy praktikus távirányító is rendelkezésre áll. A 24 órás időzítő, az oldalsó fogantyúk és a könnyen gördülő görgők különösen rugalmassá teszik a készüléket a mindennapi használat során.
Műszaki adatok
| Méret | 48 m² |
|---|---|
| Teljesítmény | 1.57 kW |
| Hűtési teljesítmény | 14000 BTU/h |
| Névleges hűtési teljesítmény | 4.1 kW |
| Levegőmennyiség max. | 465 m³/h |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V |
| Magasság | 704 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 363 mm |
| Hangteljesítmény, LWA | 65 dB(A) |
| Ház színe | szürke |
| Kialakítás | távirányító |
| Teljesítményfelvétel | 1570 W |
| Energiahatékonysági osztály, hűtés | A (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiahatékonysági osztály, fűtés | A+ (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Levegőkeringetés | 465 m³/h |
| Anyag | műanyag |
| Terméktípus | klímaberendezések |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 30 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Új
286.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

