Sz.: 866120 49
Klímaberendezés, 14 000 BTU wifi-vel
fehér
Sz.: 866120 49
Klímaberendezés, 14 000 BTU wifi-vel
fehér
fehér
Új
269.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?269.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 3 az 1-ben funkció: hűtés, párátlanítás, szellőztetés
- Nagy teljesítmény: 14 000 BTU a gyors lehűlésért
- Kb. 48 m²-es helyiségekhez ideális
- Kényelmes kezelés: WLAN-vezérlés és távirányító
- Hatékonyság: A energiahatékonysági osztály, EER 2,6
- Praktikus funkciók: időzítő, alvó mód, 3 ventilátorfokozat
- Automatikus párolgási rendszer: 100 % párolgás < 90 % páratartalom esetén
- Mobil: fogantyúk és görgők az egyszerű szállításért
- Modern formatervezés: klasszikus fehér színben
A BE COOL mobil klímaberendezés 14.000 BTU-s erős hűtőteljesítményével gyors és megbízható lehűlést biztosít a forró napokon. 3 az 1-ben funkciójának köszönhetően egyetlen kompakt készülékben egyesíti a hűtést, a párátlanítást és a szellőztetést, és ideális akár 48 m²-es, illetve 120 m³-es helyiségekhez is. A három ventilátorfokozat, a 460 m³/h-s légkeringetés és a hatékony párologtató rendszer egyenletesen és kellemesen osztja el a helyiség levegőjét.
A kezelése különösen rugalmas: a készüléket használhatja közvetlenül a kezelőpanelen, a mellékelt távirányítóval vagy kényelmesen, WLAN-vezérléssel. A 24 órás időzítő, az alvó üzemmód, valamint a könnyen gördülő görgők és az oldalsó fogantyúk növelik a mindennapi kényelmet. A környezetbarát R290 hűtőközeg ezenkívül a fenntartható működésről is gondoskodik.
A kezelése különösen rugalmas: a készüléket használhatja közvetlenül a kezelőpanelen, a mellékelt távirányítóval vagy kényelmesen, WLAN-vezérléssel. A 24 órás időzítő, az alvó üzemmód, valamint a könnyen gördülő görgők és az oldalsó fogantyúk növelik a mindennapi kényelmet. A környezetbarát R290 hűtőközeg ezenkívül a fenntartható működésről is gondoskodik.
Műszaki adatok
| Méret | 48 m² |
|---|---|
| Teljesítmény | 1.57 kW |
| Hűtési teljesítmény | 14000 BTU/h |
| Névleges hűtési teljesítmény | 4.1 kW |
| Levegőmennyiség max. | 460 m³/h |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V |
| Magasság | 745 mm |
| Szélesség | 365 mm |
| Mélység | 320 mm |
| Hangteljesítmény, LWA | 65 dB(A) |
| Ház színe | fehér |
| Kialakítás | távirányító |
| Teljesítményfelvétel | 1575 W |
| Energiahatékonysági osztály, hűtés | A (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiahatékonysági osztály, fűtés | A (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiafogyasztás | 1600 kWh/1000h |
| Levegőkeringetés | 460 m³/h |
| Anyag | műanyag |
| Terméktípus | klímaberendezések |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 27.5 kg |
| Megfelelőségi nyilatkozat | |
| Útmutató |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Új
269.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?






