Sz.: 866122 49
Super Silent 12 000 BTU-s légkondicionáló fűtőfunkcióval és wifivel
szürke
Sz.: 866122 49
Super Silent 12 000 BTU-s légkondicionáló fűtőfunkcióval és wifivel
szürke
szürke
Új
338.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?338.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 4 az 1-ben funkció: hűtés, fűtés, páramentesítés, szellőztetés
- Szupercsendes: csak 53 dB(A) az inverteres technológiának köszönhetően
- Hatékony és gyors: akár 20–30%-kal kevesebb energiafogyasztás
- Ideális kb. 42 m²-es helyiségekhez
- Smart Control: WLAN-vezérlés és távirányító
- Nagy energiahatékonyság: EER 3,1 / COP 3,1, A+ energiahatékonysági osztály
- Kényelmi funkciók: automatikus üzemmód, időzítő, 3 fúvási fokozat
- Automatikus párolgási rendszer: 100 % párolgás < 90 % páratartalom esetén
- Mobil és rugalmas: fogantyúk és görgők az egyszerű szállításhoz
Ez a fejlett 4 az 1-ben inverteres klímaberendezés egész évben a legmagasabb szintű kényelmet nyújtja önnek. A hűtés, fűtés, párátlanítás és szellőztetés funkciókkal minden fontos műveletet egyetlen készülékben egyesít, és a modern inverteres technológiának köszönhetően különösen hatékonyan és kellemesen halkan működik. A klasszikus be/ki rendszerekkel ellentétben a készülék intelligensen a tényleges szobahőmérséklethez igazítja a kompresszor fordulatszámát. Ennek köszönhetően a kívánt hőmérséklet gyorsabban elérhető, az energiafogyasztás akár 20–30%-kal csökken, a működés pedig lényegesen csendesebb.
A mindössze 53 dB(A) zajszinttel ez a modell a különösen halk mobil klímaberendezések közé tartozik – ideális nappalikba, dolgozószobákba és hálószobákba. A 12 000 BTU erős hűtőteljesítmény és a 10 000 BTU fűtőteljesítmény sokoldalúan használhatóvá teszi a készüléket, amely akár 42 m²-es, illetve 105 m³-es helyiségekhez is alkalmas.
A kezelés maximálisan kényelmes: vezérelje a készüléket közvetlenül a kezelőpanelen, a távirányítóval vagy kényelmesen a Wi-Fi-alkalmazáson keresztül. Az energiatakarékos automata üzemmód, a három ventilátorfokozat, a 24 órás időzítő, valamint az automatikus párologtató rendszer további kényelmet és hatékonyságot biztosít. A beépített fogantyúknak és görgőknek köszönhetően a készülék rugalmasan elhelyezhető bármely helyiségben.
A mindössze 53 dB(A) zajszinttel ez a modell a különösen halk mobil klímaberendezések közé tartozik – ideális nappalikba, dolgozószobákba és hálószobákba. A 12 000 BTU erős hűtőteljesítmény és a 10 000 BTU fűtőteljesítmény sokoldalúan használhatóvá teszi a készüléket, amely akár 42 m²-es, illetve 105 m³-es helyiségekhez is alkalmas.
A kezelés maximálisan kényelmes: vezérelje a készüléket közvetlenül a kezelőpanelen, a távirányítóval vagy kényelmesen a Wi-Fi-alkalmazáson keresztül. Az energiatakarékos automata üzemmód, a három ventilátorfokozat, a 24 órás időzítő, valamint az automatikus párologtató rendszer további kényelmet és hatékonyságot biztosít. A beépített fogantyúknak és görgőknek köszönhetően a készülék rugalmasan elhelyezhető bármely helyiségben.
Műszaki adatok
| Méret | 42 m² |
|---|---|
| Teljesítmény | 1.135 kW |
| Hűtési teljesítmény | 12000 BTU/h |
| Névleges hűtési teljesítmény | 3.52 kW |
| Levegőmennyiség max. | 440 m³/h |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V |
| Magasság | 704 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 363 mm |
| Hangteljesítmény, LWA | 65 dB(A) |
| Ház színe | szürke |
| Kialakítás | távirányító |
| Teljesítményfelvétel | 1135 W |
| Energiahatékonysági osztály, hűtés | A+ (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Energiahatékonysági osztály, fűtés | A+ (A++-tól E-ig terjedő spektrum) |
| Levegőkeringetés | 440 m³/h |
| Anyag | műanyag |
| Terméktípus | klímaberendezések |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 29.8 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Új
338.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


