Sz.: 870146 49
WM-s 9 Silent Power mobil álló ventilátor 6 fordulatszámfokozat
fekete
Sz.: 870146 49
WM-s 9 Silent Power mobil álló ventilátor 6 fordulatszámfokozat
fekete
fekete
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Maximális légáramlás nagyon alacsony zajszint mellett
- Robusztus és IP54-védelemmel – a gépipari irányelv 1. része szerint tanúsítva
- Rugalmas: kapcsolható oszcilláció (100°) és akár 6 órás időzítő
- Mobil a billenésbiztos váznak és a fékgörgőknek köszönhetően
- Olajálló 2,5 m-es vezeték IP54-es csatlakozóval
A WM-S 9 Silent Power IP54 álló ventilátor egy nagy teljesítményű, sokoldalúan használható szélgép professzionális használatra. Robusztus, fekete lakkozott fémházával, zöld lakkozott, 3 lapátos alumínium járókerekével és 940 mm-es átmérőjével lenyűgöző, 27.720 m³/h légteljesítményt biztosít – mindezt kellemesen alacsony, mindössze 57,8 dB(A) zajszint mellett. A hatékony 200 W-os EC-motor a kiváló minőségű golyós csapágyazással garantálja a hosszú élettartamú, energiahatékony működést.
A stabil, billenésbiztos csőszerkezetnek és a három kormányozható, fékezhető görgőnek köszönhetően a készülék könnyedén mozgatható és rugalmasan pozicionálható. A ventilátor használható mind 1.270 mm magasságú padlóventilátorként, mind pedig 1.675 mm magasságú álló ventilátorként. A 60°-os oszcilláció és a hat teljesítményfokozat lehetővé teszi a légáram optimális beállítását bármilyen környezethez.
IP54 védettségének köszönhetően a WM-S 9 Silent Power kiválóan védett a por és a fröccsenő víz ellen, és így ideális ipari használatra. A 2,5 m hosszú, olajálló gumitömlős kábel (H05RN-F 3x1,0 mm²) az IP54-es védőérintkezős dugóval maximális biztonságot és rugalmasságot biztosít. A 2006/42/EK gépekről szóló irányelv 1. részének megfelelően tanúsítva, ez a ventilátor megfelel a legmagasabb minőségi és üzembiztonsági követelményeknek.
A stabil, billenésbiztos csőszerkezetnek és a három kormányozható, fékezhető görgőnek köszönhetően a készülék könnyedén mozgatható és rugalmasan pozicionálható. A ventilátor használható mind 1.270 mm magasságú padlóventilátorként, mind pedig 1.675 mm magasságú álló ventilátorként. A 60°-os oszcilláció és a hat teljesítményfokozat lehetővé teszi a légáram optimális beállítását bármilyen környezethez.
IP54 védettségének köszönhetően a WM-S 9 Silent Power kiválóan védett a por és a fröccsenő víz ellen, és így ideális ipari használatra. A 2,5 m hosszú, olajálló gumitömlős kábel (H05RN-F 3x1,0 mm²) az IP54-es védőérintkezős dugóval maximális biztonságot és rugalmasságot biztosít. A 2006/42/EK gépekről szóló irányelv 1. részének megfelelően tanúsítva, ez a ventilátor megfelel a legmagasabb minőségi és üzembiztonsági követelményeknek.
Műszaki adatok
| Anyag | fém |
|---|---|
| Rotorlapát átmérője | 8900 mm |
| Védőkosár átmérője | 9400 mm |
| Szín | fekete |
| Fordulatszám-fokozatok száma | 6 |
| Fordulatszám max. | 732 fordulat/perc |
| Levegőmennyiség max. | 27720 m³/h |
| Teljesítmény | 0.2 kW |
| Hangteljesítmény, LWA | 58.7 dB(A) |
| Magasságállítási tartomány | 1270 - 1675 mm |
| Oszcilláció | 100 ° |
| Kialakítás | távirányító |
| Védettség | IP54 |
| Szélesség | 940 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Talpátmérő | 760 mm |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V / 50 Hz |
| Terméktípus | álló ventilátorok |
| Szállítás | részben szétszerelve |
| Súly | 22.6 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





