Sz.: 870150 49
WM-W 9 Silent Power fali ventilátor 6 fordulatszámfokozat
fekete
Sz.: 870150 49
WM-W 9 Silent Power fali ventilátor 6 fordulatszámfokozat
fekete
fekete
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Maximális légáramlás nagyon alacsony zajszint mellett
- Robusztus és IP54-védelemmel ellátott – a gépipari irányelv 1. része szerint tanúsított
- Rugalmas: bekapcsolható oszcilláció (100°) és akár 6 órás időzítő
- Csendes működés az 57,8 dB(A) hangteljesítménynek köszönhetően
- Hatékony, 200 W-os EC-motor a tartós, folyamatos üzemhez
- Stabil fémház professzionális környezetekbe
A WM-W 9 Silent Power IP54 fali ventilátor egy különösen robusztus és nagy teljesítményű, falra szerelhető légkavaró, amely ideális professzionális használatra műhelyekben, ipari csarnokokban, raktárhelyiségekben vagy rendezvénytermekben. A fekete lakkozott fémház és a 940 mm átmérőjű, zöld lakkozott, 3 lapátos alumínium járókerék nemcsak a kiváló minőségű megjelenésről gondoskodik, hanem a 27.720 m³/h-s lenyűgöző légteljesítményről is. E hatalmas teljesítmény ellenére a készülék mindössze 57,8 dB(A) hangteljesítménnyel kellemesen halkan működik.
A hosszú élettartamú, kiváló minőségű golyós csapágyazással ellátott, hatékony 200 W-os EC-motor energiahatékony és megbízható folyamatos működést biztosít. A légkavaró hat teljesítményszintet és 60°-os oszcillációt kínál, amellyel a légáram optimálisan a különböző helyiséghelyzetekhez igazítható. A stabil csőszerkezet lehetővé teszi a biztonságos falra szerelést, és maximális üzembiztonságot nyújt.
Az IP54 védettség révén a készülék kiválóan védett a por és a fröccsenő víz ellen, és így ideális az igényes ipari környezetekben való használatra. A 2,5 m hosszú, olajálló gumitömlős vezeték (H05RN-F 3x1,0 mm²) IP54-es védőérintkezős dugóval további rugalmasságot és biztonságot nyújt a mindennapi használat során. A 2006/42/EK gépekről szóló irányelv 1. részének megfelelően tanúsítva, a WM-W 9 Silent Power megfelel a professzionális munkaeszközökkel szemben támasztott minden követelménynek.
A hosszú élettartamú, kiváló minőségű golyós csapágyazással ellátott, hatékony 200 W-os EC-motor energiahatékony és megbízható folyamatos működést biztosít. A légkavaró hat teljesítményszintet és 60°-os oszcillációt kínál, amellyel a légáram optimálisan a különböző helyiséghelyzetekhez igazítható. A stabil csőszerkezet lehetővé teszi a biztonságos falra szerelést, és maximális üzembiztonságot nyújt.
Az IP54 védettség révén a készülék kiválóan védett a por és a fröccsenő víz ellen, és így ideális az igényes ipari környezetekben való használatra. A 2,5 m hosszú, olajálló gumitömlős vezeték (H05RN-F 3x1,0 mm²) IP54-es védőérintkezős dugóval további rugalmasságot és biztonságot nyújt a mindennapi használat során. A 2006/42/EK gépekről szóló irányelv 1. részének megfelelően tanúsítva, a WM-W 9 Silent Power megfelel a professzionális munkaeszközökkel szemben támasztott minden követelménynek.
Műszaki adatok
| Anyag | fém |
|---|---|
| Rotorlapát átmérője | 8900 mm |
| Védőkosár átmérője | 9400 mm |
| Szín | fekete |
| Fordulatszám-fokozatok száma | 6 |
| Fordulatszám max. | 732 fordulat/perc |
| Levegőmennyiség max. | 27720 m³/h |
| Teljesítmény | 0.2 kW |
| Hangteljesítmény, LWA | 58.7 dB(A) |
| Oszcilláció | 100 ° |
| Kialakítás | távirányító |
| Védettség | IP54 |
| Magasság | 940 mm |
| Szélesség | 940 mm |
| Mélység | 390 mm |
| Csatlakozási feszültség | 220 – 240 V / 50 Hz |
| Terméktípus | fali ventilátorok |
| Szállítás | részben szétszerelve |
| Súly | 14.1 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



