Sz.: 870886 49
Ultimate XL szerszámkocsi – fortec® 8 fiók
ma x szé x mé 1013 x 482 x 973 mm
Sz.: 870886 49
Ultimate XL szerszámkocsi – fortec® 8 fiók
ma x szé x mé 1013 x 482 x 973 mm
ma x szé x mé 1013 x 482 x 973 mm
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 955 kiváló minőségű márkaszerszámmal Shadowboardokban (Hazet, Knipex, PB)
- XL-kivitel – bőséges tárolóhely szerszámok és anyagok számára
- Nyolc golyóscsapágyazott, teljesen kihúzható fiók – teherbírás egyenként 50 kg
- Munkafelület rozsdamentes acélból
- Nagy teherbírású görgők ütközéscsillapítókkal
A fortec® ULTIMATE XL műhelykocsi a professzionális felhasználóknak szánt csúcsmodell, akik maximális felszereltséget, stabilitást és kényelmet várnak el. A kemény műhelyi mindennapokra fejlesztve nemcsak több helyet, hanem minden tekintetben nagyobb teljesítményt is kínál.
A Hazet, Knipex és PB 955 darab kiváló minőségű márkás szerszámával felszerelve az ULTIMATE XL azonnal használatra kész. A szerszámok áttekinthetően és biztonságosan, méretpontos, CNC-mart keményhab betétekben kaptak helyet – minden alkatrésznek megvan a maga helye, a hiányzó darabok pedig azonnal észrevehetők.
A kocsi nyolc golyóscsapágyazott, feliratozható, teljesen kihúzható fiókkal rendelkezik, melyek közül hét szerszámozott, és teherbírásuk fiókonként max. 50 kg. A központi zár védelmet nyújt az illetéktelen hozzáférés ellen. A fiókonkénti nyitásgátló megakadályozza a véletlen kinyílást, pl. mozgatás közben.
A robusztus, rozsdamentes acél munkalap ellenálló, könnyen tisztítható és érzéketlen a folyadékokkal, olajokkal, zsírokkal stb. való érintkezéskor. A sarkokon körbefutó élvédelem növeli a tartósságot, és egyúttal kíméli a műhely környezetét és a felhasználót.
Külön kiemelendők a csillapított, golyóscsapágyazott és extra csendes, nagy teherbírású kerekek, amelyek teljes terhelés mellett is csendes és precíz manőverezést tesznek lehetővé. Az akár 150 kg-os teljes teherbírással a műhelykocsi mindig stabil és megbízható marad.
Továbbá a szállítási terjedelem részét képezik az olyan praktikus tartozékok, mint a papírtekercs-tartó, a spray-s doboz tartó és egy szemetes.
A Hazet, Knipex és PB 955 darab kiváló minőségű márkás szerszámával felszerelve az ULTIMATE XL azonnal használatra kész. A szerszámok áttekinthetően és biztonságosan, méretpontos, CNC-mart keményhab betétekben kaptak helyet – minden alkatrésznek megvan a maga helye, a hiányzó darabok pedig azonnal észrevehetők.
A kocsi nyolc golyóscsapágyazott, feliratozható, teljesen kihúzható fiókkal rendelkezik, melyek közül hét szerszámozott, és teherbírásuk fiókonként max. 50 kg. A központi zár védelmet nyújt az illetéktelen hozzáférés ellen. A fiókonkénti nyitásgátló megakadályozza a véletlen kinyílást, pl. mozgatás közben.
A robusztus, rozsdamentes acél munkalap ellenálló, könnyen tisztítható és érzéketlen a folyadékokkal, olajokkal, zsírokkal stb. való érintkezéskor. A sarkokon körbefutó élvédelem növeli a tartósságot, és egyúttal kíméli a műhely környezetét és a felhasználót.
Külön kiemelendők a csillapított, golyóscsapágyazott és extra csendes, nagy teherbírású kerekek, amelyek teljes terhelés mellett is csendes és precíz manőverezést tesznek lehetővé. Az akár 150 kg-os teljes teherbírással a műhelykocsi mindig stabil és megbízható marad.
Továbbá a szállítási terjedelem részét képezik az olyan praktikus tartozékok, mint a papírtekercs-tartó, a spray-s doboz tartó és egy szemetes.
Műszaki adatok
| Fiókok száma | 8 db |
|---|---|
| Fiókmagasság | 7 x 75 mm 1 x 153 mm |
| Fiók teherbírása | 50 kg |
| Teljes teherbírás | 400 kg |
| Szállítási terjedelem | szerszámokkal együtt |
| Fiókvezetés | teleszkópos vezető, golyóscsapágyas |
| Magasság | 1013 mm |
| Szélesség | 482 mm |
| Mélység | 973 mm |
| Váz színe | fekete |
| Fiókok színe | fekete |
| Fiókkihúzhatóság | 100% |
| Fiókszélesség | 821 mm |
| Fiókmélység | 410 mm |
| Kerékkialakítás | 4 beálló görgő, ebből 2 rögzíthető |
| Zárási mód | központi zárás |
| Tároló felület | nemesacél |
| Fiókkivitel | külön zárható |
| Állvány anyaga | acéllemez, porszórásos bevonattal |
| Terméktípus | szerszámkocsik |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 150 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?














