Húsvét
Sz.: 984755 49
Figyelmeztető oszlop – Moravia kihúzható szövetszalaggal, magasság 985 mm
oszlop színe piros, cs. e. 2 db
Heveder színe
Húsvét
Sz.: 984755 49
Figyelmeztető oszlop – Moravia kihúzható szövetszalaggal, magasság 985 mm
oszlop színe piros, cs. e. 2 db
oszlop színe piros, cs. e. 2 db
Heveder színe
2 darabos csomagban csak
161.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
80.950,- Ft
/ darab
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?2 darabos csomagban csak
161.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- A megtölthető műanyag talp révén nagyon stabil
- Bel- és kültéren egyaránt használható
- Gyorsan és rugalmasan használható
Oszlop, Ø 60 mm, festett alumíniumból.
Megtölthető műanyag talp, Ø 330 mm, 2 macskaszemmel, a 4 beépített csavarhely révén tartósan a talajhoz rögzíthető.
Az önfeszítő heveder könnyen kihúzható az oszlopkazettából és beakasztható a következő hevedertartóba vagy egy fali kapocsba.
A húzórugó lehetővé teszi az önfeltekerő hevederszalag kontrollált behúzását.
Megtölthető műanyag talp, Ø 330 mm, 2 macskaszemmel, a 4 beépített csavarhely révén tartósan a talajhoz rögzíthető.
Az önfeszítő heveder könnyen kihúzható az oszlopkazettából és beakasztható a következő hevedertartóba vagy egy fali kapocsba.
A húzórugó lehetővé teszi az önfeltekerő hevederszalag kontrollált behúzását.
Műszaki adatok
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
|---|---|
| Max. szalaghossz | 3000 mm |
| Ajánlott szalaghossz | 2700 mm |
| Tulajdonság | tölthető talp |
| Talpátmérő | 330 mm |
| Magasság | 985 mm |
| Anyag | alumínium, festett műanyag |
| Hevederszélesség | 50 mm |
| Oszlopátmérő | 60 mm |
| Hevederek száma | 1 db |
| Terméktípus | hevederes akadályok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 4.2 kg |
| Heveder színe | piros fehér |
| Talp színe | piros fehér |
| Oszlopszín | piros |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
2 darabos csomagban csak
161.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
80.950,- Ft
/ darab
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


