Sz.: 519004 49
Ütközésvédő terelő – CrashStop műanyagból
Ø 90 mm
Oszlopméret [mm]

Sz.: 519004 49
Ütközésvédő terelő – CrashStop műanyagból
Ø 90 mm
Ø 90 mm
Oszlopméret [mm]
118.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?118.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Poliuretánból
- Bel- és kültérre
- Ütközésből adódó károk elleni optimális védelem
- Az élelmiszeriparban is alkalmazható
- Kopás-, korrózióálló és ellenálló
Stabil, teherbíró szerkezet a gépek, épületek, rakodórámpák stb. védelmére.
Nagyfokú igénybevételhez készített acélmerevítéses poliuretán kivitel. Sárga színben, ráragasztott fekete és piros, visszatükröződő jelzőcsíkokkal.
Magasság a padló fölött 1000 mm. Padlólemez lecsavarozható.
Nagyfokú igénybevételhez készített acélmerevítéses poliuretán kivitel. Sárga színben, ráragasztott fekete és piros, visszatükröződő jelzőcsíkokkal.
Magasság a padló fölött 1000 mm. Padlólemez lecsavarozható.
Műszaki adatok
| Magasság | 1000 mm |
|---|---|
| Talaj feletti magasság | 1000 mm |
| Anyag | műanyag |
| Oszlopszín | sárga alapon fekete |
| Szerkezet | fixen álló |
| Rögzítési mód | talplemezzel a lecsavarozáshoz |
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
| Szín | sárga fekete |
| Terméktípus | terelő-/lezáróoszlopok műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
| Oszlopméret | 90 x 1000 mm |
| Talplemezméretek | 200 x 200 x 25 mm |
| Súly | 11.2 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 1,7 | |
| 30% | 4,0 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 2,3 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,0 | |
118.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 9-11 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?




