Sz.: 475407 49
Munkapad XXL fiókokkal, állványos kivitel – ANKE 3 db fiók: 2 x 90, 1 x 360 mm
tömörbükk asztallap, magasság 890 mm
Lap típusa
Magasság [mm]
Fiókok száma [db]
Fiókmagasság [mm]
Sz.: 475407 49
Munkapad XXL fiókokkal, állványos kivitel – ANKE 3 db fiók: 2 x 90, 1 x 360 mm
tömörbükk asztallap, magasság 890 mm
tömörbükk asztallap, magasság 890 mm
Lap típusa
Magasság [mm]
Fiókok száma [db]
Fiókmagasság [mm]
519.039,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
519.039,- Ft
Ár / darab (nettó)
519.039,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
- 1200 mm széles XXL fiókok nagy és terjedelmes tárolandó árukhoz
- Könnyen járó, teljesen kihúzható fiókok egyenként 100 kg teherbírással
- Három munkalap választható a különböző felhasználási területekhez
- TÜV/GS által bevizsgált biztonság - minőség és biztonság kompromisszumok nélkül
- A szállítás készre szerelve történik – azonnal használatra kész
Szekrényes munkapad, 1500 mm széles, 1200 x 600 mm (szé x h) méretű XXL fiókkal és 800 mm lapmélységgel, valamint a hagyományos munkapadokhoz képest mintegy 14%-kal nagyobb munkafelülettel. Munkamagasság: 840 vagy 890 mm. Rendkívül stabil, porszórt bevonattal ellátott acélszerkezet. Az akár tízszeresen élhajlított vázszerkezeti elemek maximális stabilitást biztosítanak. Fiókok 100%-os teljes kihúzással és egyenkénti kihúzásgátlóval, fiókonként 100 kg teherbírás egyenletesen megoszló terhelés mellett. DOM váltócilinderrel zárható. 7035/5010 RAL-színkombinációban.
3 laptípus kapható:
– Tömör bükkfa lap: Különösen robusztus és vetemedésmentes a hosszanti, fogazott illesztésű enyvezésnek köszönhetően. Tanúsított, fenntartható erdőgazdálkodásból származó fa.
– Univerzális lap: Antisztatikus, kopásálló bevonattal ellátott lap. Rövid ideig ellenáll a gyenge savaknak és lúgoknak, valamint a legfeljebb 250 °C-os hőhatásnak. Tartósan ellenáll a zsíroknak és olajoknak. ABS-élzárás.
– Acéllemez borítású lap: Lap 1,5 mm vastag, horganyzott lemezborítással. A borítás minden oldalon a szélekre van peremezve, és az alsó oldalhoz van rögzítve.
3 db 2 x 90, 1 x 360 mm magas fiókkal.
3 laptípus kapható:
– Tömör bükkfa lap: Különösen robusztus és vetemedésmentes a hosszanti, fogazott illesztésű enyvezésnek köszönhetően. Tanúsított, fenntartható erdőgazdálkodásból származó fa.
– Univerzális lap: Antisztatikus, kopásálló bevonattal ellátott lap. Rövid ideig ellenáll a gyenge savaknak és lúgoknak, valamint a legfeljebb 250 °C-os hőhatásnak. Tartósan ellenáll a zsíroknak és olajoknak. ABS-élzárás.
– Acéllemez borítású lap: Lap 1,5 mm vastag, horganyzott lemezborítással. A borítás minden oldalon a szélekre van peremezve, és az alsó oldalhoz van rögzítve.
3 db 2 x 90, 1 x 360 mm magas fiókkal.
Műszaki adatok
| Lapszélesség | 1500 mm |
|---|---|
| Lapmélység | 800 mm |
| Statikus felületi teherbírás | 1500 kg |
| Állványszín | világosszürke RAL 7035 |
| Fiók teherbírása | 100 kg |
| Lapvastagság | 40 mm |
| Váz színe | világosszürke RAL 7035 |
| Előlap színe | enciánkék RAL 5010 |
| Állvány anyaga | acél |
| Fiókvezetés | görgős vezetés |
| Zárási mód | központi zárás cserélhető zárbetétes hengerzárral |
| Fiókkihúzhatóság | 100% |
| Fiókszélesség | 1200 mm |
| Fiókmélység | 600 mm |
| Magasságállítás módja | magasságállítás nélkül |
| Állványprofil méretei | 40 x 40 mm |
| Terméktípus | munkapadok zártszelvényes kivitelben |
| Szállítás | összeszerelve |
| Lap típusa | tömör bükkfa |
| Magasság | 890 mm |
| Fiókok száma | 3 db |
| Fiókmagasság | 2 x 90 1 x 360 mm |
| Súly | 141.77 kg |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 29
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
442,28kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 38,3% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 3,2% |
| LCA gyártási szakasz | 46% |
| LCA – Szállítás | 12,5% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,0/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,5 | |
| 30% | 3,5 | |
| 25% | 1,7 | |
| 10% | 0,7 | |
| 5% | 5,9 |



