Sz.: 869476 49
Nagy fesztávolságú biztonsági állvány mezőterhelés 4500 kg
ma x szé x mé 2000 x 1800 x 600 mm, alapállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Traverzhossz [mm]
Sz.: 869476 49
Nagy fesztávolságú biztonsági állvány mezőterhelés 4500 kg
ma x szé x mé 2000 x 1800 x 600 mm, alapállvány
ma x szé x mé 2000 x 1800 x 600 mm, alapállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Traverzhossz [mm]
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Raktári áruk védelme illetéktelen hozzáférés ellen – zárható ajtókkal
- Közepesen nehéz, hosszú és terjedelmes tárolandó árukhoz
- Komplett csomag rácsos polcokkal, ajtókkal, oldalakkal, fenéklapokkal és tetővel
- Egyszerű összeszerelés az előreszerelt támaszkereteknek köszönhetően
- Alap- és bővítő állványként különböző méretekben kapható
Áruk tárolása – de biztonságosan. A rácsos polcokkal és ajtókkal ellátott, nagy fesztávolságú biztonsági állványon a közepesen nehéz raktári áruk lezárva tárolhatók.
Ideális hosszú, terjedelmes és nagyméretű termékekhez, amelyek korlátozott hozzáférést igényelnek, mint például veszélyes anyagok, drága áruk vagy kiváló minőségű szerszámok. A rácsos ajtók egy lakattal zárhatók. A szállítási terjedelem két megfelelő kulcsot tartalmaz.
A praktikus rácsos polcoknak köszönhetően az állvány sprinkler berendezések területén is használható, mivel a víz el tud folyni.
A biztonsági állványt komplett csomagként szállítjuk – rácsos polcokkal, ajtókkal, oldalfalakkal, aljjal és tetővel. Az összeszerelés egyszerű az előszerelt tartókereteknek köszönhetően.
Az állvány alap- és bővítő állványként különböző méretekben kapható. Így bármikor az igényeknek megfelelően bővíthető. További polcszintek is utólag hozzáadhatók, hogy a nagy fesztávolságú állványt az új tárolási követelményekhez igazítsák és több tárolóhelyet hozzanak létre.
Az elektrolitikus horganyzással készült acélból gyártott robusztus, nagy fesztávolságú biztonsági állvány 4500 kg-os mezőterheléssel és 284, illetve 356 kg-os polcterheléssel rendelkezik. Ezt a terhelésnél és az állvány bővítésénél figyelembe kell venni.
Ideális hosszú, terjedelmes és nagyméretű termékekhez, amelyek korlátozott hozzáférést igényelnek, mint például veszélyes anyagok, drága áruk vagy kiváló minőségű szerszámok. A rácsos ajtók egy lakattal zárhatók. A szállítási terjedelem két megfelelő kulcsot tartalmaz.
A praktikus rácsos polcoknak köszönhetően az állvány sprinkler berendezések területén is használható, mivel a víz el tud folyni.
A biztonsági állványt komplett csomagként szállítjuk – rácsos polcokkal, ajtókkal, oldalfalakkal, aljjal és tetővel. Az összeszerelés egyszerű az előszerelt tartókereteknek köszönhetően.
Az állvány alap- és bővítő állványként különböző méretekben kapható. Így bármikor az igényeknek megfelelően bővíthető. További polcszintek is utólag hozzáadhatók, hogy a nagy fesztávolságú állványt az új tárolási követelményekhez igazítsák és több tárolóhelyet hozzanak létre.
Az elektrolitikus horganyzással készült acélból gyártott robusztus, nagy fesztávolságú biztonsági állvány 4500 kg-os mezőterheléssel és 284, illetve 356 kg-os polcterheléssel rendelkezik. Ezt a terhelésnél és az állvány bővítésénél figyelembe kell venni.
Műszaki adatok
| Polc anyaga | acél |
|---|---|
| Polcszélesség | 1800 mm |
| Traverzmagasság | 20 mm |
| Szélesség | 1800 mm |
| Polcvastagság | 2 mm |
| Támaszkeret szélessége | 45 mm |
| Állítási osztás | 50 mm |
| Mezőterhelés | 4500 kg |
| Támaszkeret anyaga | acél |
| Traverz anyaga | acél |
| Traverz színe | galvanikusan horganyzott |
| Terméktípus | nyitott polcok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Állványtípus | alapcsatorna |
| Állványmagasság | 2000 mm |
| Traverzhossz | 600 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Polcmélység | 600 mm |
| Polcok száma | 2 db |
| Fesztáv | 600 mm |
| Polcterhelés | 284 kg |
| Súly | 94.22 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


