Sz.: 869523 49
Nagy fesztávú állvány kármentő tálcával szé 1800 mm
ma x mé 2000 x 600 mm, polcterhelés 284 kg, alapállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Mélység [mm]
Polcmélység [mm]
Polcok száma [db]
Polcterhelés [kg]
Sz.: 869523 49
Nagy fesztávú állvány kármentő tálcával szé 1800 mm
ma x mé 2000 x 600 mm, polcterhelés 284 kg, alapállvány
ma x mé 2000 x 600 mm, polcterhelés 284 kg, alapállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Mélység [mm]
Polcmélység [mm]
Polcok száma [db]
Polcterhelés [kg]
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Polc folyadékvisszatartó kármentővel
- Kannák, tartályok és hordók tárolására alkalmas
- A felfogótálca targoncázható és szállítható
- Egyszerű összeszerelés az előreszerelt támaszkereteknek köszönhetően
- Alap- és bővítő állványként különböző méretekben kapható
Folyadékot tartalmazó edények szakszerű tárolása – a stabil, kármentővel ellátott nagy fesztávolságú állvánnyal. Ideális közepesen nehéz, hosszú és terjedelmes árukhoz. És különösen olyan árukhoz, amelyek folyadékvisszatartó rendszert igényelnek, mint például a kannák, edények és hordók.
A praktikus rácsos polcoknak köszönhetően a folyadék lefolyhat az alattuk lévő kármentő tálcába. Ez megvédi a padlót a kifolyó, nem korrozív szennyező anyagoktól, mint például a gyúlékony folyadékok, oldószerek, szín, olaj stb. A kármentő tálca hat targoncaemelő nyílással van ellátva, és targoncával könnyen felvehető és szállítható, pl. kiürítés céljából.
A kármentő tálcával ellátott nagy fesztávolságú állványt komplett csomagként szállítjuk. A szerelés egyszerű az előszerelt tartókereteknek köszönhetően.
Az állvány alap- és bővítő állványként kapható különböző méretekben, és bármikor rugalmasan bővíthető. További polcszintek is behelyezhetők, hogy a nagy fesztávolságú állványt az igényeknek megfelelően az új tárolási követelményekhez igazítsák, és több tárolóhelyet hozzanak létre.
Az elektrolitikus horganyzással készült acélból gyártott stabil nagy fesztávolságú állvány mezőterhelése 4500 kg, a polcterhelés pedig 284, illetve 660 kg. Ezt a terhelésnél és az állvány bővítésénél figyelembe kell venni.
A praktikus rácsos polcoknak köszönhetően a folyadék lefolyhat az alattuk lévő kármentő tálcába. Ez megvédi a padlót a kifolyó, nem korrozív szennyező anyagoktól, mint például a gyúlékony folyadékok, oldószerek, szín, olaj stb. A kármentő tálca hat targoncaemelő nyílással van ellátva, és targoncával könnyen felvehető és szállítható, pl. kiürítés céljából.
A kármentő tálcával ellátott nagy fesztávolságú állványt komplett csomagként szállítjuk. A szerelés egyszerű az előszerelt tartókereteknek köszönhetően.
Az állvány alap- és bővítő állványként kapható különböző méretekben, és bármikor rugalmasan bővíthető. További polcszintek is behelyezhetők, hogy a nagy fesztávolságú állványt az igényeknek megfelelően az új tárolási követelményekhez igazítsák, és több tárolóhelyet hozzanak létre.
Az elektrolitikus horganyzással készült acélból gyártott stabil nagy fesztávolságú állvány mezőterhelése 4500 kg, a polcterhelés pedig 284, illetve 660 kg. Ezt a terhelésnél és az állvány bővítésénél figyelembe kell venni.
Műszaki adatok
| Traverzhossz | 1800 mm |
|---|---|
| Polc anyaga | acél |
| Polcszélesség | 1800 mm |
| Traverzmagasság | 20 mm |
| Szélesség | 1800 mm |
| Polcvastagság | 2 mm |
| Támaszkeret szélessége | 80 mm |
| Fesztáv | 1800 mm |
| Állítási osztás | 50 mm |
| Mezőterhelés | 4500 kg |
| Támaszkeret anyaga | acél |
| Traverz anyaga | acél |
| Traverz színe | galvanikusan horganyzott |
| Terméktípus | nyitott polcok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Állványtípus | alapállvány |
| Állványmagasság | 2000 mm |
| Mélység | 600 mm |
| Polcmélység | 600 mm |
| Polcok száma | 2 db |
| Polcterhelés | 284 kg |
| Súly | 93.95 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


