Húsvét
Sz.: 833262 49
Nagy teherbírású összedugaszolós állvány – eurokraft pro kétoldalas
ma x szé x mé 3000 x 750 x 800 mm, horganyzott, bővítőállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Polcszélesség [mm]
Polcmélység [mm]
Oszlopszín
Húsvét
Sz.: 833262 49
Nagy teherbírású összedugaszolós állvány – eurokraft pro kétoldalas
ma x szé x mé 3000 x 750 x 800 mm, horganyzott, bővítőállvány

ma x szé x mé 3000 x 750 x 800 mm, horganyzott, bővítőállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Polcszélesség [mm]
Polcmélység [mm]
Oszlopszín
177.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?177.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Csavarok és szerszámok nélkül összeszerelhető, összedugaszolós állványrendszer
Nagy teherbírású, összedugaszolós állvány, keresztmerevítőkkel a kétoldalas használathoz.
10 év garancia
Műszaki adatok
| Anyag | acél |
|---|---|
| Polc anyaga | acél |
| Szerkezet | dugaszolva |
| Terméktípus | nagy teherbírású, összedugaszolható állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Állványtípus | bővítő állvány |
| Állványmagasság | 3000 mm |
| Polcszélesség | 750 mm |
| Polcmélység | 800 mm |
| Oszlopszín | horganyzott |
| Szélesség | 760 mm |
| Mélység | 835 mm |
| Mezőterhelés | 2400 kg |
| Polcterhelés | 300 kg |
| Polcok száma | 7 db |
| Polcszín | horganyzott |
| Súly | 81.11 kg |
| Útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 4,8 | |
| 25% | 1,3 | |
| 10% | 1,0 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,3 | |
177.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?