Húsvét
Sz.: 455269 49
Összedugaszolós állvány, kék 5 forgácslap polc, teherbírás 265 kg
ma x szé x mé 1780 x 900 x 450 mm
Polcmélység [mm]
Húsvét
Sz.: 455269 49
Összedugaszolós állvány, kék 5 forgácslap polc, teherbírás 265 kg
ma x szé x mé 1780 x 900 x 450 mm
ma x szé x mé 1780 x 900 x 450 mm
Polcmélység [mm]
51.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?51.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Egyszerű szerelés összedugaszolással – percek alatt összedugaszolható
- 5 állítható, tömör forgácslap polc
- Európai gyártási szabványok szerint tesztelve és tanúsítva
Alkalmas általános tárolási célokra raktárakban, műhelyekben és garázsokban.
Ha az állvány magassága meghaladja a mélység 5-szörösét, az állványt megfelelő eszközökkel a padlóhoz vagy a falhoz kell rögzíteni, hogy ne tudjon megbillenni.
Könnyű ipari polcok max. 265 kg teherbírással.
Könnyű ipari polcok max. 265 kg teherbírással.
A megadott teherbírási értékek egyenletesen elosztott terhelésre vonatkoznak.
Műszaki adatok
| Állványtípus | alapállvány |
|---|---|
| Állványmagasság | 1780 mm |
| Polcszélesség | 900 mm |
| Szín | kék |
| Polcok száma | 5 db |
| Polcterhelés | 265 kg |
| Mezőterhelés | 1325 kg |
| Polcok magasságállítási osztása | 35 mm |
| Polc anyaga | forgácslap |
| Szerkezet | dugaszolva |
| Anyag | acéllemez |
| Szélesség | 900 mm |
| Terméktípus | összedugaszolós polcos állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Polcmélység | 450 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Súly | 23.55 kg |
| Illusztrált útmutató | |
| Illusztrált útmutató |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
51.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
