Húsvét
Sz.: 715230 WP (str524)
Összedugaszolós állvány, közepes súlyú kivitel – eurokraft pro egyoldalas
ma x szé x mé 2500 x 1000 x 600 mm, horganyzott, bővítőállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Polcszélesség [mm]
Polcmélység [mm]
Szín
Húsvét
Sz.: 715230 WP (str524)
Összedugaszolós állvány, közepes súlyú kivitel – eurokraft pro egyoldalas
ma x szé x mé 2500 x 1000 x 600 mm, horganyzott, bővítőállvány
ma x szé x mé 2500 x 1000 x 600 mm, horganyzott, bővítőállvány
Állványtípus
Állványmagasság [mm]
Polcszélesség [mm]
Polcmélység [mm]
Szín
Akció
118.900,- Ft
95.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 118.900,- Ft
Már csak 13 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?118.900,- Ft
95.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 118.900,- Ft
Termékleírás
- Gyorsan összeszerelhető összedugaszolással
- Nagy stabilitás az átlós merevítéseknek köszönhetően
- Igény szerint bővíthető – akár később is
Állványoszlopok
Bedugható lemezösszekötőkkel.
Polcok
C-alakú, 40 mm-es peremezéssel.
Bedugható lemezösszekötőkkel.
Polcok
C-alakú, 40 mm-es peremezéssel.
Ha az állvány magassága meghaladja a mélység 5-szörösét, az állványt megfelelő eszközökkel a padlóhoz vagy a falhoz kell rögzíteni, hogy ne tudjon megbillenni.
A teherbírási értékek egyenletesen elosztott terhelésre vonatkoznak. További szintek beépítése a maximális mezőterhelés betartásával lehetséges.
10 év garancia
RAL minősítő védjegy: a raktári és üzemi berendezések minősítő és vizsgálati előírásaival (RAL-RG 614) elismert minőségi követelményeket határoztak meg
Műszaki adatok
| Polcmagasság | 40 mm |
|---|---|
| Polcok magasságállítási osztása | 25 mm |
| Polc anyaga | acéllemez |
| Szerkezet | dugaszolva |
| Anyag | acéllemez |
| Állványkivitel | egyoldalas |
| Terméktípus | összedugaszolós polcos állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Állványtípus | bővítő állvány |
| Állványmagasság | 2500 mm |
| Polcszélesség | 1000 mm |
| Polcmélység | 600 mm |
| Szín | horganyzott |
| Polcok száma | 6 db |
| Polcterhelés | 240 kg |
| Mezőterhelés | 2500 kg |
| Szélesség | 1010 mm |
| Mélység | 635 mm |
| Súly | 44.354 kg |
| Útmutató |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,0 | |
| 30% | 5,1 | |
| 25% | 1,3 | |
| 10% | 1,8 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
Akció
118.900,- Ft
95.090,- Ft
Ár / darab (nettó)
Legalacsonyabb ár az elmúlt 30 napban: 118.900,- Ft
Már csak 13 áll rendelkezésre
Szállítási idő: 3-4 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?





