Sz.: 614422 49
Pedálos szemetes – Probbax űrtartalom 45 l, szé x ma x mé 410 x 600 x 400 mm
szürke
Térfogat [l]
Szín
Fedélszín
Sz.: 614422 49
Pedálos szemetes – Probbax űrtartalom 45 l, szé x ma x mé 410 x 600 x 400 mm
szürke
szürke
Térfogat [l]
Szín
Fedélszín
Sz.: 614422 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető elTermékleírás
- Érintésmentes kezelés – a fedél pedállal nyitható
- Tiszta és higiénikus – a HACCP szerinti tisztítás
- Erős és tartós – rendkívül strapabíró polipropilén
- Túlnyúló fedél és masszív, széles pedál
- Színkódolt szelektív hulladékgyűjtés lehetséges
A praktikus kialakítású pedálos szemetes egyesíti magában a tartósságot, a higiéniát és a hatékonyságot. A stabil és csendes pedálmechanika könnyű és higiénikus kezelést biztosít, a túlnyúló fedél pedig hatékonyan megakadályozza a kellemetlen szagokat. Ez különösen a vendéglátóiparban jelent előnyt. A sima felületek és a lekerekített sarkok gondoskodnak a könnyű tisztíthatóságról, és megfelelnek a HACCP-irányelveknek. A kiváló minőségű polipropilénből készült pedálos szemetes különösen erős és tartós, így ideális mindennapi használatra. A tárolók négy méretben és színben, valamint kétszínű változatban is kaphatók.
Ezenkívül mindegyik modellhez hat praktikus matrica is jár, melyek segítségével a hulladékok egyszerűen és egyértelműen szétválogathatók. A termék nélkülözhetetlen a vendéglátásban, az élelmiszer-feldolgozásban, az üzemi konyhákban és más ipari ágazatokban, ahol fontos a hatékonyság és a higiénia.
Ezenkívül mindegyik modellhez hat praktikus matrica is jár, melyek segítségével a hulladékok egyszerűen és egyértelműen szétválogathatók. A termék nélkülözhetetlen a vendéglátásban, az élelmiszer-feldolgozásban, az üzemi konyhákban és más ipari ágazatokban, ahol fontos a hatékonyság és a higiénia.
6 db újrahasznosítási piktogramból álló készlettel.
Kültérre is
5 év garancia
Kézi érintés nélkül
Műszaki adatok
| Hulladékgyűjtő anyaga | polipropilén |
|---|---|
| Felhasználás helye | bel- és kültér |
| Gyűjtőegységek száma | 1-szeres gyűjtő |
| Kialakítás | fedéllel és pedállal |
| Bedobónyílás kivitele | billenőfedél |
| Terméktípus | pedálos hulladékgyűjtő vödrök |
| Szállítás | összeszerelve |
| Térfogat | 45 l |
| Szín | szürke |
| Fedélszín | szürke |
| Magasság | 600 mm |
| Szélesség | 410 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Súly | 2.8 kg |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Sz.: 614422 49
A termék nem áll rendelkezésre
Jelenleg sajnos nem érhető el





