Sz.: 870304 49
Prospektustartó, A modell – meet fa
ma x szé x mé 1565 x 740 x 400 mm, 4 rekesz
Sz.: 870304 49
Prospektustartó, A modell – meet fa
ma x szé x mé 1565 x 740 x 400 mm, 4 rekesz
ma x szé x mé 1565 x 740 x 400 mm, 4 rekesz
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű anyagok: tömör bükkfa és erős akrilüveg rekeszek
- Bőséges tárolóhely: négy nagy akrilüveg rekesz 66 x 30 cm-es hasznos mérettel
- Stabil, biztonságos állás: mattfekete acéltalpak epoxi bevonattal és filc csúszótalpakkal
- 4 mm vastag polclapok
- Egyszerű összeszerelés
A meet powered by PAPERFLOW prospektustartó állvány áttekinthetően és igényesen mutatja be brosúráit – ideális fogadóterekbe, vásárokra vagy kiállításokra. Négy tágas akrilüveg rekesz (hasznos méret: 66,0 x 30,0 cm) bőséges helyet kínál a prospektusoknak és információs anyagoknak. A masszív bükkfából készült stabil váz elegáns hatást kelt, és harmonikusan illeszkedik bármilyen környezetbe. Az epoxi bevonatú acéllábak és a filc csúszkák gondoskodnak a biztos tartásról. A 4 mm vastag polcoknak, a 3 cm-es ütközőperemnek és az egyszerű összeszerelésnek köszönhetően a prospektustartó állvány nemcsak praktikus, de rendkívül mutatós is.
Műszaki adatok
| Magasság | 1565 mm |
|---|---|
| Szélesség | 740 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Anyag | tömör bükkfa akrilüveg epoxigyanta porszórt bevonatú acél |
| Állványszín | bükk |
| Rekeszek száma | 4 db |
| Mely papírmérethez | bármely méretben, DIN A1-ig |
| Polcmélység | 300 mm |
| Terméktípus | prospektustartó állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 15.14 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

