Sz.: 870305 49
Prospektustartó állvány, B modell – meet fa
ma x szé x mé 1585 x 750 x 436 mm, 4 rekesz
Sz.: 870305 49
Prospektustartó állvány, B modell – meet fa
ma x szé x mé 1585 x 750 x 436 mm, 4 rekesz
ma x szé x mé 1585 x 750 x 436 mm, 4 rekesz
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű, modern anyagkombináció
- Sok hely és biztonságos tárolóhely
- Stabil és padlókímélő
- 4 különböző mélységű tárolófelület (72 cm széles)
- Egyszerű összeszerelés
A Paperflow prospektustartó állvány egy kiváló minőségű, padlón álló tartó brosúrák, magazinok és információs anyagok számára. A robusztus acélszerkezet mattfekete epoxi bevonattal és négy lakkozott bükkfa polccal modern, professzionális megjelenést biztosít irodákban, fogadóterekben, vásárokon vagy eladóterekben. A különböző mélységű tárolófelületek (72 cm szélesség) bőséges helyet kínálnak a különböző formátumok számára, és a 4 cm-es peremnek köszönhetően biztonságosan a helyükön tartják a dokumentumokat. A stabil acéltalpon lévő filcpárnák védik a padlót és stabil állást biztosítanak. 158,5 cm-es magasságával és egyszerű összeszerelésével ez a prospektustartó állvány ideális megoldás nyomtatott anyagainak rendezett, jól látható és stílusos bemutatására.
Műszaki adatok
| Magasság | 1585 mm |
|---|---|
| Szélesség | 750 mm |
| Mélység | 436 mm |
| Anyag | epoxigyanta porszórt bevonatú acél forgácslap |
| Állványszín | mattfekete |
| Rekeszek száma | 4 db |
| Mely papírmérethez | bármely méretben, DIN A1-ig |
| Terméktípus | prospektustartó állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 22.02 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

