Sz.: 870306 49
Prospektustartó állvány, C modell – meet fa
ma x szé x mé 1450 x 750 x 398 mm, 3 rekesz
Sz.: 870306 49
Prospektustartó állvány, C modell – meet fa
ma x szé x mé 1450 x 750 x 398 mm, 3 rekesz
ma x szé x mé 1450 x 750 x 398 mm, 3 rekesz
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű anyagkombináció
- Optimális prezentációs felület
- Praktikus és könnyen tisztítható
- Hasznos méret 71 x 3 cm rekeszenként
- Egyszerűen összeszerelhető
A meet powered by PAPERFLOW prospektustartó állvány áttekinthetően és professzionálisan mutatja be brosúráit és ügyfélinformációit – ideális fogadóterekbe, előcsarnokokba, vásárokra és más beltéri helyiségekbe. A stabil acélszerkezet gondoskodik a tartósságról, míg a 19 mm vastag, lakkozott bükkfa lap és a robusztus polisztirol rekeszek optimálisan érvényre juttatják az Ön iratait. A rekeszenkénti 71 x 3 cm-es hasznos méretével a prospektustartó állvány elegendő helyet biztosít a szórólapok és információs anyagok számára. Az egyszerű összeszerelésnek és a könnyen kezelhető anyagoknak köszönhetően a prospektustartó állvány praktikus és modern megoldás nyomtatott anyagainak tetszetős bemutatásához.
Műszaki adatok
| Magasság | 1450 mm |
|---|---|
| Szélesség | 750 mm |
| Mélység | 398 mm |
| Anyag | bükkfa polisztirol acél, epoxigyanta bevonattal |
| Állványszín | bükk |
| Rekeszek száma | 3 db |
| Mely papírmérethez | DIN A4 DIN A3 |
| Polcmélység | 30 mm |
| Terméktípus | prospektustartó állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 17.6 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

