Sz.: 870307 49
Prospektustartó állvány, D modell – meet fa
ma x szé x mé 1460 x 750 x 137 mm, 4 rekesz
Sz.: 870307 49
Prospektustartó állvány, D modell – meet fa
ma x szé x mé 1460 x 750 x 137 mm, 4 rekesz
ma x szé x mé 1460 x 750 x 137 mm, 4 rekesz
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű, stabil szerkezet
- Optimális prezentáció és sok hely
- Praktikus és biztonságos
- Hasznos méretek: szintenként 71,2 x 30 x 5,1 cm
- Egyszerűen összeszerelhető
A meet powered by PAPERFLOW prospektustartó állvány modern és áttekinthető prezentációs megoldást kínál brosúrákhoz, szórólapokhoz és információs anyagokhoz. Négy tágas, stabil forgácslapból készült rekesz akril betekintőablakokkal (6 cm magasság) gondoskodik az iratok egyértelmű láthatóságáról. A 19 mm vastag, lakkozott bükkfa polc és a robusztus, mattfekete acélváz nagyfokú stabilitást és hosszan tartó beltéri használatot garantál – ideális fogadóterekbe, előcsarnokokba, étkezdékbe vagy vásárokra. Szintenként 71,2 x 30 x 5,1 cm-es hasznos méreteinek, a biztonságos állást garantáló filc csúszásgátlóinak és egyszerű összeszerelhetőségének köszönhetően a modell egy kiváló minőségű és könnyen karbantartható megoldás a professzionális prospektus-prezentációhoz. A szállítás a fali rögzítőrendszert is tartalmazza (csavarok nélkül).
Műszaki adatok
| Magasság | 1460 mm |
|---|---|
| Szélesség | 750 mm |
| Mélység | 137 mm |
| Anyag | bükkfa forgácslap epoxigyanta porszórt bevonatú acél |
| Állványszín | bükk |
| Rekeszek száma | 4 db |
| Mely papírmérethez | bármely méretben, DIN A1-ig |
| Polcmélység | 51 mm |
| Terméktípus | prospektustartó állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 20.64 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

