Sz.: 870308 49
Prospektustartó állvány, F modell – meet fa
ma x szé x mé 720 x 720 x 370 mm, 2 rekesz
Sz.: 870308 49
Prospektustartó állvány, F modell – meet fa
ma x szé x mé 720 x 720 x 370 mm, 2 rekesz
ma x szé x mé 720 x 720 x 370 mm, 2 rekesz
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Kiváló minőségű anyagkombináció
- Helytakarékos és sokoldalúan használható
- Erős acélszerkezet
- Négy diófa színű polc 19 mm vastag forgácslapból
- Egyszerű szerelés és professzionális prezentáció
A Gamme Bois fa sorozatból származó Paperflow prospektustartó állvány egy stabil, fekete epoxi bevonatú acélszerkezetet kombinál négy, 19 mm vastag, diószínű forgácslap polccal. A modern display állvány ideális irodákba, fogadóterekbe és eladóterekbe, és lehetővé teszi a prospektusok, dokumentumok és információs anyagok áttekinthető bemutatását. Kb. 72 x 70 x 37 cm-es kompakt méreteivel a prospektustartó állvány helytakarékosan beilleszkedik bármilyen környezetbe. A kiváló minőségű anyagkombináció gondoskodik a tartósságról és a tetszetős megjelenésről. Az állványt lapra szerelve szállítjuk, összeszerelése gyors és egyszerű – tökéletes választás a professzionális és stílusos prezentációs megoldásokhoz.
Műszaki adatok
| Magasság | 720 mm |
|---|---|
| Szélesség | 720 mm |
| Mélység | 370 mm |
| Anyag | epoxigyanta porszórt bevonatú acél forgácslap |
| Állványszín | mattfekete |
| Rekeszek száma | 2 db |
| Mely papírmérethez | bármely méretben, DIN A1-ig |
| Polcmélység | 381 mm |
| Terméktípus | prospektustartó állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 10.33 kg |
Új
érdeklődésre
Ár / darab (nettó)
KampányÜzleti kocsi ingyen* a rendelés mellé.
i
Szállítási idő: 12-14 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?

