Húsvét
Sz.: 118304 49
Fehér higiéniás raklap, cs. e. 5 db – ratioform h x szé x ma 1200 x 1000 x 160 mm
1 cs. e.-től
Húsvét
Sz.: 118304 49
Fehér higiéniás raklap, cs. e. 5 db – ratioform h x szé x ma 1200 x 1000 x 160 mm
1 cs. e.-től
1 cs. e.-től
5 darabos csomagban csak
279.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
55.980,- Ft
/ darab
Ön 5 darabot kap
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?5 darabos csomagban csak
279.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- Teljesen zárt raklap üreges részek nélkül, ezért könnyedén tisztítható
- Élelmiszerekhez alkalmas
- Zárt felső rész 6 mm-es csúszásgátló peremekkel
Műszaki adatok
| Anyag | polietilén |
|---|---|
| Hossz | 1200 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Szín | fehér |
| Statikus teherbírás | 5000 kg |
| Dinamikus teherbírás | 2500 kg |
| Kivitel | 3 hosszanti talp |
| Súly | 115 kg |
| Aláfogási lehetőség | 4-oldalas |
| Aláfogási magasság | 115 mm |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 720 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 770 mm |
| Hőmérsékletállóság | –40 °C-tól +70 °C-ig |
| Teherbírás magas állványban | 1250 kg |
| Súly darabonként | 23 kg |
| Terméktípus | raklapok műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 3,5 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,5 | |
| Összesített mutató | 3,4 | |
5 darabos csomagban csak
279.900,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
55.980,- Ft
/ darab
Ön 5 darabot kap
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



