Húsvét
Sz.: 523218 49
Feles fa raklap, cs. e. egyenként 10 db – ratioform ISPM 15 kezeléssel
1 cs. e.-től
Húsvét
Sz.: 523218 49
Feles fa raklap, cs. e. egyenként 10 db – ratioform ISPM 15 kezeléssel
1 cs. e.-től
1 cs. e.-től
10 darabos csomagban csak
64.490,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
6.449,- Ft
/ darab
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?10 darabos csomagban csak
64.490,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- IPPC-ISPM-15-nek megfelelő
- Elterjedt megoldás áruszállításhoz és -raktározáshoz
- Alkalmas display raklapként
Fa raklapok és raklapborítások további kivitelben külön kérésre rendelhetők.
Műszaki adatok
| Anyag | fa |
|---|---|
| Hossz | 800 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 129 mm |
| Szín | natúr |
| Statikus teherbírás | 400 kg |
| Kivitel | ISPM 15 |
| Súly | 60 kg |
| Aláfogási lehetőség | 2-oldalas |
| Aláfogási magasság | 95 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 644 mm |
| Anyagvastagság | 17 mm |
| Súly darabonként | 6 kg |
| Terméktípus | raklapok fából |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
PEFC-tanúsítvánnyal
PEFC: tanúsítási rendszer a fenntartható erdőgazdálkodásért
A PEFC a fenntartható erdőgazdálkodás legnagyobb független tanúsítási rendszere a világon. A PEFC-emblémával ellátott fa- és papíripari termékek bizonyíthatóan ökológiailag, gazdaságilag és társadalmilag fenntartható erdőgazdálkodásból származnak.
A PEFC a fenntartható erdőgazdálkodás legnagyobb független tanúsítási rendszere a világon. A PEFC-emblémával ellátott fa- és papíripari termékek bizonyíthatóan ökológiailag, gazdaságilag és társadalmilag fenntartható erdőgazdálkodásból származnak.
10 darabos csomagban csak
64.490,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
6.449,- Ft
/ darab
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


