Húsvét
Sz.: 585093 49
Feles raklap műanyagból – ratioform h x szé x ma 600 x 800 x 145 mm
szürke
Húsvét
Sz.: 585093 49
Feles raklap műanyagból – ratioform h x szé x ma 600 x 800 x 145 mm
szürke
szürke
10.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?10.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- 100%-ban újrahasznosított műanyagból
- Helytakarékos a raktározás, valamint az üresen történő szállítás során
- 4 oldalas
Műszaki adatok
| Anyag | újrahasznosított műanyag |
|---|---|
| Hossz | 600 mm |
| Szélesség | 800 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Szín | szürke |
| Statikus teherbírás | 5000 kg |
| Dinamikus teherbírás | 700 kg |
| Kivitel | perforált |
| Súly | 10 kg |
| Aláfogási lehetőség | 4-oldalas |
| Aláfogási magasság | 110 mm |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 400 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 240 mm |
| Aláfogási magasság a keskeny oldalon | 110 mm |
| Aláfogási magasság a hosszoldalon | 110 mm |
| Hőmérsékletállóság | –15 °C-tól +50 °C-ig |
| Terméktípus | raklapok műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
10.390,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
