Húsvét
Sz.: 484549 49
Műanyag feles raklap – ratioform fekete
1 db-tól
1 db-tól
41.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?41.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- Rendkívül nagy teherbírás
- 7 mm-es külső peremmel
- Rendkívül stabil talpak
- Nagy teljesítményű, univerzális használathoz a teljes ellátási láncban
- Ellenálló a nedvességgel és a párával szemben
- Darabokból összeálló szerkezet
- Biztonságos egymásra rakás üresen a szabadalmaztatott rögzítőrendszerrel
- Minden oldalról aláfogható
- Könnyen kezelhető a minimális önsúly révén
Műszaki adatok
| Anyag | polipropilén újrahasznosított anyag |
|---|---|
| Hossz | 800 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Magasság | 160 mm |
| Szín | fekete |
| Statikus teherbírás | 2000 kg |
| Dinamikus teherbírás | 500 kg |
| Súly | 7.5 kg |
| Aláfogási lehetőség | 4-oldalas |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 567 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 604 mm |
| Aláfogási magasság a keskeny oldalon | 100 mm |
| Aláfogási magasság a hosszoldalon | 120 mm |
| Hőmérsékletállóság | –40 °C-tól +70 °C-ig |
| Terméktípus | raklapok újrahasznosított műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosítható
Az újrahasznosítható termékek olyan termékek, amelyeknek életciklusuk végén minden alkotóeleme külön-külön újrahasznosítható az erre szolgáló újrahasznosító létesítményekben. Ez azt jelenti, hogy az egyes összetevők olyan anyagokból készülnek, amelyeket az újrahasznosítási folyamat során ki lehet nyerni, majd új termékeket lehet előállítani belőlük. Az újrahasznosítható termékek hozzájárulnak a hulladék által okozott környezetterhelés csökkentéséhez és az erőforrások megőrzéséhez.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,4 | |
| 25% | 2,0 | |
| 10% | 4,0 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 3,8 | |
41.790,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 7-9 munkanap alatt
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?


