Sz.: 941828 49
Lengőszék kartámlákkal külső ma x szé x mé 490 x 575 x 530 mm
teljes magasság 1030 mm
Sz.: 941828 49
Lengőszék kartámlákkal külső ma x szé x mé 490 x 575 x 530 mm
teljes magasság 1030 mm

teljes magasság 1030 mm
132.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
132.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
132.900,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 17-19 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
Elegáns lengőszék kartámasszal. A kartámaszok műbőrrel bevonva.
Nehéz krómváz különleges csúszásgátló talpakkal a billenés elleni védelemért.
Könnyen tisztítható, erős, 100% Lucia kárpit, az EN 1021 szabvány 1. és 2. része szerinti, nehezen gyulladó kivitelben.
Ülőfelület méretei
Magasság x szélesség x mélység 490 x 500 x 460 mm.
Teljes magasság 1030 mm.
Nehéz krómváz különleges csúszásgátló talpakkal a billenés elleni védelemért.
Könnyen tisztítható, erős, 100% Lucia kárpit, az EN 1021 szabvány 1. és 2. része szerinti, nehezen gyulladó kivitelben.
Ülőfelület méretei
Magasság x szélesség x mélység 490 x 500 x 460 mm.
Teljes magasság 1030 mm.
Szállítás összeszerelve történik.
Műszaki adatok
| Ülés és háttámla anyaga | 100 % Lucia (újrahasznosított poliészter) |
|---|---|
| Ülés és háttámla színe | fekete |
| Állványszín | króm |
| Vázkivitel | lengőszék |
| Kartámla típusa | kartámlák műbőr rátéttel |
| Ülésszélesség | 500 mm |
| Ülésmélység | 460 mm |
| Magasság | 1030 mm |
| Állvány anyaga | fém |
| Teherbírás | 110 kg |
| Ülésmagasság | 490 mm |
| Terméktípus | lengőszékek |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 12.7 kg |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 50
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
51,56kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 44,2% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 2,7% |
| LCA gyártási szakasz | 43,4% |
| LCA – Szállítás | 9,6% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,3/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,2 | |
| 30% | 3,2 | |
| 25% | 2,2 | |
| 10% | 3,0 | |
| 5% | 3,9 |