Sz.: 117011 49
Fiókos szekrény 7 fiókkal – LISTA szé x mé x ma 1431 x 725 x 1000 mm
világoskék
Váz színe
Előlap színe
Sz.: 117011 49
Fiókos szekrény 7 fiókkal – LISTA szé x mé x ma 1431 x 725 x 1000 mm
világoskék

világoskék
10 év garancia
Váz színe
Előlap színe
1.177.829,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 18-21 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
1.177.829,- Ft
Ár / darab (nettó)
1.177.829,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 18-21 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
Termékleírás
Fiókos szekrény festése:
Ütés- és kopásálló felületek a környezetbarát porfesték révén.
A fiókok belső festése:
Teljes körű korrózióvédelem az elektroforézises merítéses festés révén, galambszürke, NCS S 4502-B.
Anyag:
Rendkívül nagy terhelhetőség a precíz és stabil, kiváló minőségű, hegesztett acéllemez szerkezetnek köszönhetően, akár 4 tonnás teherbírás. Por és folyadékok elleni védelem a zárt házszerkezetnek köszönhetően.
Külön fiókzár kiemelés elleni védelemmel, tökéletes használhatóság a 100%-os térkihasználás és a szabadon választható felosztóanyag révén.
Belső magasság: 900 mm.
Fiókok szé x mé 1326 x 612 mm, előlapmagasságok / hasznos magasságok (fiókonkénti teherbírás kg-ban): 75 / 57,5 mm (75 kg), 75 / 57,5 mm (75 kg), 100 / 82,5 mm (75 kg), 100 / 82,5 mm (75 kg), 150 / 132,5 mm (200 kg), 200 / 182,5 mm (200 kg), 200 / 182,5 mm (200 kg).
Ütés- és kopásálló felületek a környezetbarát porfesték révén.
A fiókok belső festése:
Teljes körű korrózióvédelem az elektroforézises merítéses festés révén, galambszürke, NCS S 4502-B.
Anyag:
Rendkívül nagy terhelhetőség a precíz és stabil, kiváló minőségű, hegesztett acéllemez szerkezetnek köszönhetően, akár 4 tonnás teherbírás. Por és folyadékok elleni védelem a zárt házszerkezetnek köszönhetően.
Külön fiókzár kiemelés elleni védelemmel, tökéletes használhatóság a 100%-os térkihasználás és a szabadon választható felosztóanyag révén.
Belső magasság: 900 mm.
Fiókok szé x mé 1326 x 612 mm, előlapmagasságok / hasznos magasságok (fiókonkénti teherbírás kg-ban): 75 / 57,5 mm (75 kg), 75 / 57,5 mm (75 kg), 100 / 82,5 mm (75 kg), 100 / 82,5 mm (75 kg), 150 / 132,5 mm (200 kg), 200 / 182,5 mm (200 kg), 200 / 182,5 mm (200 kg).
Műszaki adatok
| Magasság | 1000 mm |
|---|---|
| Szélesség | 1431 mm |
| Mélység | 725 mm |
| Fiókok száma | 7 db |
| Fiókmagasság | 2 x 75 mm2 x 100 mm1 x 150 mm2 x 200 mm |
| Fiókkihúzhatóság | 100% |
| Fiókvezetés | kereszttartó nélküli differenciál kihúzással |
| Teljes teherbírás | 4000 kg |
| Zárási mód | KEY Lock (különböző zárral) központi zárral és váltóhengerrel, 2 kulccsal és kulcsszámmal |
| Kialakítás | kihúzás elleni fiókreteszelés |
| Tulajdonság | feliratozási lehetőség |
| Anyag | hegesztett acéllemez |
| Fiókok belső mérete | 1326 x 612 mm |
| Terméktípus | fiókos szekrények műhelyekbe |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 216.09 kg |
| Váz színe | világoskék RAL 5012 |
| Előlap színe | világoskék RAL 5012 |
| Gyártó / EU-ban felelős személy (GPSR) |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Termék CO₂-lábnyoma
- LCA funkcionális egység
- 1
- Újrahasznosított anyag aránya %-ban?
- 0
- A szén-dioxid-lábnyom számításának éve
- 2026
- LCA – Érvényességi idő (évben)
- 1
- A termék szén-dioxid-lábnyomának kiszámítási módszere
- Partnerünk, a GlobalChanger (GreenZero) által az ISO 14044 (LCA) / 14067 (PCF) (GWP100 [IPCC verzió]) elvek szerint kiszámítva. A PCF-értékek termékspecifikus átlagok, amelyeket harmadik fél nem ellenőrzött, és az adatok javulásával változhatnak.
- A szén-dioxid-lábnyom rendszerhatárai
- Cradle-to-gate
CO₂-lábnyom az életciklus különböző szakaszaiban
1122kg CO₂e
| LCA – Anyagok és nyersanyagok | 45,2% |
| LCA – Csomagolóanyag-gyártás | 2% |
| LCA gyártási szakasz | 45,3% |
| LCA – Szállítás | 7,5% |
Pontozási rendszer
További információk a fenntarthatósági megközelítésünkről
3,4/5,9Összesített mutató
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 2,2 | |
| 30% | 4,2 | |
| 25% | 3,2 | |
| 10% | 1,0 | |
| 5% | 3,9 |