Húsvét
Sz.: 867001 49
Konzolos állvány egyoldalas, tűzihorganyzott
ma x szé x mé 4550 x 4500 x 750 mm
Húsvét
Sz.: 867001 49
Konzolos állvány egyoldalas, tűzihorganyzott
ma x szé x mé 4550 x 4500 x 750 mm
ma x szé x mé 4550 x 4500 x 750 mm
Új
3.137.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-10 hét
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?3.137.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Termékleírás
- A tűzihorganyzott felületnek köszönhetően kültérre telepíthető
- Nagyon stabil IPE-profilokból készült keresztgerendák
- Nagyméretű, hosszú és nehéz tárolt árukhoz
- Kezelése anyagmozgató járművel lehetséges
- A konzol teherbírása: 750 kg
Kültéri használatra tervezték – robusztus, egyoldalas, konzolos állvány. A tűzihorganyzott felületnek köszönhetően az időjárásálló állványok kültéren is felállíthatók, így a raktár nagyobb területe használható, és egyszerűsíthetők a tárolási folyamatok.
Az IPE-profilokból készült keresztgerendák nagyon stabilak, és a konzolok teherbírása egyenként 750 kg. A terjedelmes, hosszú és nehéz áruk betárolásának és szállításának megkönnyítése érdekében a konzolos állványrendszer anyagmozgató járművel működtethető.
A konzolos állványrendszert a következők szerint méretezik: DIN EN 1991-1-3 szerinti hóterhelés, DIN EN 1991-1-4 szerinti szélterhelés, DIN EN 1993-1-1 szerinti acélszerkezet-tervezés és DIN EN 1090 szerinti acélszerkezet-kivitelezés. Az EN 15635 szabvány szerinti éves ellenőrzést szakképzett ellenőrnek kell elvégeznie.
Az IPE-profilokból készült keresztgerendák nagyon stabilak, és a konzolok teherbírása egyenként 750 kg. A terjedelmes, hosszú és nehéz áruk betárolásának és szállításának megkönnyítése érdekében a konzolos állványrendszer anyagmozgató járművel működtethető.
A konzolos állványrendszert a következők szerint méretezik: DIN EN 1991-1-3 szerinti hóterhelés, DIN EN 1991-1-4 szerinti szélterhelés, DIN EN 1993-1-1 szerinti acélszerkezet-tervezés és DIN EN 1090 szerinti acélszerkezet-kivitelezés. Az EN 15635 szabvány szerinti éves ellenőrzést szakképzett ellenőrnek kell elvégeznie.
Műszaki adatok
| Állványtípus | komplett állvány |
|---|---|
| Magasság | 4550 mm |
| Oszloptávolság | 1500 mm |
| Konzolhossz | 750 mm |
| Állványhossz | 4500 mm |
| Hasznos mélység | 750 mm |
| Oszlopprofil mélysége | 240 mm |
| Konzol teherbírása | 750 kg |
| Teherbírás | 12000 kg |
| Tárolószintek száma talppal együtt | 7 db |
| Oszlopok száma | 4 db |
| Anyag | acél |
| Szín | tűzihorganyzott |
| Konzolos állvány típusa | egyoldalas |
| Terméktípus | komplett konzolos állványok |
| Szállítás | szétszerelve |
| Súly | 807 kg |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,0 | |
| 30% | 4,1 | |
| 25% | 3,0 | |
| 10% | 0,0 | |
| 5% | 3,9 | |
| Összesített mutató | 3,5 | |
Új
3.137.000,- Ft
Ár / darab (nettó)
Szállítási idő: 9-10 hét
Húsvét
20% húsvéti kedvezmény* mindenre a kóddal: EASTER26. Váltsa be a kódot és takarítson meg!i
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
