Sz.: 523227 49
Ipari raklap műanyagból – ratioform h x szé 1200 x 1000 mm, statikus teherbírás 1600 kg
cs. e. 10 db
Sz.: 523227 49
Ipari raklap műanyagból – ratioform h x szé 1200 x 1000 mm, statikus teherbírás 1600 kg
cs. e. 10 db
cs. e. 10 db
10 darabos csomagban csak
81.690,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
8.169,- Ft
/ darab
Már csak 6 áll rendelkezésre
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?10 darabos csomagban csak
81.690,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- Ellenálló a rovarokkal, a baktériumokkal és a gombákkal szemben, nem mosható
- Ideális beltéri használathoz
- Alacsony saját tömeg – légi szállításhoz is ideális
- Helytakarékosan egymásra és egymásba rakható
Érdeklődésre zárt felsőrésszel.
Műszaki adatok
| Anyag | újrahasznosított műanyag poliolefin |
|---|---|
| Hossz | 1200 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Magasság | 135 mm |
| Szín | fekete |
| Statikus teherbírás | 1600 kg |
| Dinamikus teherbírás | 1000 kg |
| Kivitel | 9 láb |
| Súly | 65 kg |
| Aláfogási lehetőség | 4-oldalas |
| Aláfogási magasság | 100 mm |
| Aláfogási szélesség a keskeny oldalon | 778 mm |
| Aláfogási szélesség a hosszoldalon | 805 mm |
| Hőmérsékletállóság | 0 °C-tól +60 °C-ig |
| Súly darabonként | 6.5 kg |
| Terméktípus | raklapok újrahasznosított műanyagból |
| Szállítás | összeszerelve |
Fenntarthatóság
Fenntartható termékek
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek aktívan hozzájárulnak környezetünk védelméhez és a társadalmi felelősségvállaláshoz. Megfelelnek szigorú fenntarthatósági kritériumainknak, ezáltal hozzájárulnak a gazdaságilag, ökológiailag és társadalmilag egyaránt pozitív jövőkép megvalósításához. A pontszám megállapításakor minden egyes termék esetében ugyanazt a döntő kérdést tesszük fel: Hozzájárul ez a termék a jelenben és a jövőben egyaránt fenntartható és méltányos körülmények megteremtéséhez? Az alábbiakban azokat a kategóriákat mutatjuk be, amelyekben az ilyen termékek különösen remekelnek.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Újrahasznosítható
Az újrahasznosítható termékek olyan termékek, amelyeknek életciklusuk végén minden alkotóeleme külön-külön újrahasznosítható az erre szolgáló újrahasznosító létesítményekben. Ez azt jelenti, hogy az egyes összetevők olyan anyagokból készülnek, amelyeket az újrahasznosítási folyamat során ki lehet nyerni, majd új termékeket lehet előállítani belőlük. Az újrahasznosítható termékek hozzájárulnak a hulladék által okozott környezetterhelés csökkentéséhez és az erőforrások megőrzéséhez.
Újrahasznosított anyagból
Ez a termék részben vagy egészben újrahasznosított anyagokból készült. Az újrahasznosított anyagból készült termékek olyan tárgyak vagy anyagok, amelyek újrafelhasznált vagy újrahasznosított nyersanyagokból készülnek (további információk a műszaki adatoknál találhatók). Az újrahasznosított anyagok használatának célja az erőforrások megőrzése és a hulladék mennyiségének csökkentése.
| Kritériumok | Súlyozás | Mutató |
|---|---|---|
| 30% | 3,5 | |
| 30% | 4,6 | |
| 25% | 1,0 | |
| 10% | 5,0 | |
| 5% | 5,9 | |
| Összesített mutató | 4,0 | |
10 darabos csomagban csak
81.690,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
8.169,- Ft
/ darab
Már csak 6 áll rendelkezésre
Ön 10 darabot kap
Szállítási idő: 5-6 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?








