Sz.: 122595 49
Nyitott tárolódobozok polisztirolból h x szé x ma 500 x 309 x 300 mm, cs. e. 2 db
zöld, hordozórúddal
Szín
Sz.: 122595 49
Nyitott tárolódobozok polisztirolból h x szé x ma 500 x 309 x 300 mm, cs. e. 2 db
zöld, hordozórúddal
zöld, hordozórúddal
Szín
2 darabos csomagban csak
27.829,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
13.915,- Ft
/ darab
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?2 darabos csomagban csak
27.829,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
Termékleírás
- A sima belső felületek révén könnyen tisztíthatók
- A merevítőbordák révén rendkívül alaktartó
- Az egymásra rakást biztosító perem révén többszörösen is biztonságosan egymásra helyezhetők
- Kényelmes fogómélyedések az elülső és a hátsó oldalon
- Sima kialakítású alj futószalagos v. görgős árutovábbításhoz
- Ellenállnak számos olajnak, savnak és lúgnak (kérjük, érdeklődjön a részletekről)
- Hőmérsékletálló –20 °C-tól +60 °C-ig
- Tökéletesen ütésálló polisztirolból
A címkék tartozékként kaphatók.
Műszaki adatok
| Űrtartalom | 38 l |
|---|---|
| Hossz | 500 mm |
| Szélesség | 309 mm |
| Magasság | 300 mm |
| Anyag | polisztirol |
| Hossz alul | 450 mm |
| Szélesség alul | 303 mm |
| Hőmérsékletállóság | –20 °C-tól +60 °C-ig |
| Rakatsúly | 100 kg |
| Teherbírás | 20 kg |
| Fogantyúk kivitele | fogómélyedések |
| Címketartó mérete | 79 x 32 mm |
| Tulajdonság | emelőrúddal |
| Terméktípus | nyitott tárolódobozok |
| Szállítás | összeszerelve |
| Súly | 4.4 kg |
| Szín | zöld |
Fenntarthatóság
Fejlődési potenciállal rendelkező termékek
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
Az ilyen termékek még nem felelnek meg kellőképpen a fenntarthatósági kritériumainknak. Ez nem jelenti azt, hogy nem rendelkezik fenntartható tulajdonságokkal – azonban az összpontszáma nem éri el a 3 pontot. Ezért (még) nem minősítettük különösen fenntarthatónak. Fenntarthatósági értékelésünk átlátható, világosan meghatározott ökológiai, társadalmi és gazdasági kritériumokon alapul. A cél a fejlődési lehetőségek kiemelése és a nagyobb átláthatóság megteremtése.
A termékértékelésről és fenntarthatósági kezdeményezésünkről többet is megtudhat információs oldalunkon.
2 darabos csomagban csak
27.829,- Ft
Ár / cs. e. (nettó)
13.915,- Ft
/ darab
Ön 2 darabot kap
Szállítási idő: 4 munkanap alatt
Vagy
Jelentkezzen be, és kérjen ajánlatot 3 lépésben
Jó okok, hogy tőlünk vásároljon
- Akár 15 év garancia
- 30 napos visszavásárlási garancia
- Nettó 30.000 + ÁFA Ft-os értékhatár felett díjmentes a szállítás
- Hatékony rendelési folyamatok üzleti ügyfelek számára
+36 (23) 513 823
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?



